Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 34192
PPHU Winyl-pol Wybacz sp.j.    - Folie budowlane

PPHU Winyl-pol Wybacz sp.j. Folie budowlane

Telefon 82 569 22 94
E-mail winylpol@gmail.com
Adres Lubelska 96, 22-130 Siedliszcze
PPHU WINYL-POL Wybacz sp.j. prowadzi działalność od 1979r., początkowo pod inną nazwą, jako spółka cywilna. W dalszym okresie prowadzenia działalności przekształciła się w spółkę jawną, a od stycznia 2012 roku udziały w spółce rozkładają się po 50% na małżonków, Dorotę i Stanisława Wybacz.  Od początku swego istnienia firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i produkcją wyrobów z miękkiego polichlorku... Czytaj więcej
PPHU Winyl-pol Wybacz sp.j.

PPHU WINYL-POL Wybacz sp.j. prowadzi działalność od 1979r., początkowo pod inną nazwą, jako spółka cywilna. W dalszym okresie prowadzenia działalności przekształciła się w spółkę jawną, a od stycznia 2012 roku udziały w spółce rozkładają się po 50% na małżonków, Dorotę i Stanisława Wybacz.  Od początku swego istnienia firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i produkcją wyrobów z miękkiego polichlorku winylu (PVC), co niezmiennie do dnia dzisiejszego jest podstawą działalności. Firma jest odpowiedzialna za cały proces technologiczny, począwszy od zakupu odpadowych surowców wtórnych, poprzez ich transport, segregację, granulację aż po wytworzenie nowego, gotowego do sprzedaży produktu.

W pierwszym okresie działalności przetwarzając surowce wtórne PVC firma produkowała wykładziny podłogowe. Z czasem do oferty zostały wprowadzone Siedziba firmy Winyl-pol sp.j. taśmy dylatacyjne do trawników, które ułatwiają projektowanie ogrodu jak i jego późniejszą pielęgnację. Dziś podstawę produkcji stanowi folia budowlana o nazwie handlowej Folia hydroizolacyjna z PVC IZOWINYL, która ze względu na wodoszczelność, nieprzepuszczalność i dużą elastyczność ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym, przemysłowym i ogrodnictwie. Stosowana jest jako izolacja przeciwwilgociowa i przeciwwodna, nie przepuszczająca wody ani wilgoci nawet przy dużym ciśnieniu. Chroni przed zawilgoceniem ściany fundamentowe piwnic, tarasów, balkonów oraz dachy płaskie. Znajduje zastosowanie jako uszczelnienia zbiorników wodnych: oczka wodne, stawy, zbiorniki retencyjne, zbiorniki przeciwpożarowe, wały przeciwpowodziowe. Poza produkcją Firma Winyl-pol zajmuje się również wykładaniem folii IZOWINYL we wszystkich jej zastosowaniach.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum