Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 136991
Dorken Delta Folie

Dorken Delta Folie

Membrany dachowe do dachów skośnych, folie drenażowe do dachów zielonych
Telefon 22 798 08 21, 22 798 08 37
E-mail biuro@ddf.pl
Adres Ostródzka 88, 03-289 Warszawa
Ochrona przeciwpożarowa w inwestycjach budowlanych to jeden z ważniejszych elementów projektu, mający znaczenie zarówno ze względu na przepisy pożarowe jak i funkcjonowanie obiektu. Budowa i renowacja budynków z wykorzystaniem produktów o odpowiedniej klasie reakcji na ogień pozwala na bezpieczeństwo użytkowania. ... Czytaj więcej
Dorken Delta Folie

Ochrona przeciwpożarowa w inwestycjach budowlanych to jeden z ważniejszych elementów projektu, mający znaczenie zarówno ze względu na przepisy pożarowe jak i funkcjonowanie obiektu. Budowa i renowacja budynków z wykorzystaniem produktów o odpowiedniej klasie reakcji na ogień pozwala na bezpieczeństwo użytkowania.

Materiały o odpowiednich klasach ogniowych wpływają na wymagania dotyczące spełnienia określonych kryteriów związanych z min. z nośnością, szczelnością tak istotnych elementów budynku jak konstrukcja nośna, konstrukcja dachu, stropy, ściany czy pokrycie dachowe.

Membrana dachowa DELTA Foxx Plus – niezapalna, nierozprzestrzeniająca ognia, zapewniająca bezpieczeństwo ogniowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, mając na uwadze trwałość dachu, firma Dorken Delta Folie sp. z o.o. rekomenduje membranę dachową DELTA Foxx Plus – membranę niezapalną, nierozprzestrzeniającą ognia, zapewniającą bezpieczeństwo ogniowe.

Klasa reakcji na ogień: euroklasa B-s1, d0 (PN-EN 13501-1)

Produkt tej klasy znajduje swoje zastosowanie zarówno w inwestycjach indywidualnych, deweloperskich oraz co istotne renowacji zabytków gdzie zabezpieczenie ich przed ogniem jest jednym z kluczowych zagadnień rozpatrywanych przy wyborze dostawcy z zakresu membran dachowych.

Wybrane folie dachowe z oferty Dorken Delta Folie sp. z o.o.

Produkty systemu Dorken DELTA, w tym także membrana DELTA Maxx Plus, to innowacyjne rozwiązanie dla wodoodpornego, otwartego dyfuzyjnie dachu z zachowaniem bezpieczeństwa ogniowego.

Dachy zielone z wykorzystaniem dedykowanych produktów DELTA Floraxx Top, DELTA Floraxx i DELTA Floraxx Flat

Dachy zielone ekstensywne

Projekt dachu ekstensywnego powinien uwzględniać cechy własne obiektu budowlanego (w tym nachylenie stropu, nasłonecznienie, obciążenia konstrukcji itp.) i zgodnie z tymi parametrami dobierać roślinność (nie wymaga ona specjalnej pielęgnacji) i kolejne warstwy dachu. Mata profilowana DELTA Floraxx Top jest dedykowana do tego rodzaju realizacji. Zintegrowana na wierzchniej stronie folii drenażowej geowłóknina filtracyjna umożliwia bezpośrednie nasypanie na nią substratu roślinnego oraz zapobiega przesuwaniu się włókniny.

Dachy zielone intensywne

Charakteryzują się zwiększonymi wymaganiami pod względem konstrukcyjnym i pielęgnacyjnym. Odpowiednio przygotowana realizacja, pozwala inwestorowi na zastosowanie takiej roślinności jak: trawy, zioła, byliny a nawet drzewa. Produkty DELTA Floraxx i DELTA Floraxx Flat posiadają znakomite właściwości gromadzenia wody. Unikalna konstrukcja kubełków o wysokości20 mm pełni funkcję zbiornika wody podtrzymującego wegetację roślinności.

Produkty DORKEN przeznaczone dla ciągów komunikacyjnych

Dla komunikacji pieszej możliwe jest wykorzystanie wspomnianych wyżej rozwiązań dla dachów zielonych, podobnie z warstwą drenażową. Różnicę stanowi zastąpienie warstwy wegetacyjnej podsypką, która utworzy podkład nośny dla powierzchni utwardzonej.

Produkty DELTA Floraxx i DELTA Floraxx Flat układane jako jedna z warstw podkładowych i drenażowych w realizacji ciągów pieszych

DELTA Floraxx jest układana z rolki, natomiast DELTA Floraxx Flat w arkuszach stosowanych bezpośrednio na geowłókninę. Dodatkowo w ofercie Dorken znajdują się rozwiązania dla ciągów komunikacyjnych o dużej sile nacisku.

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum