Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Jagram - Pro S.A. - Konstrukcje drewniane z elementów gięto-klejonych
Jagram - Pro S.A. Konstrukcje drewniane z elementów gięto-klejonych
jagram.pl woodandarch.pl

Jagram - Pro S.A. Konstrukcje drewniane z elementów gięto-klejonych

Dane kontaktowe:
+48 55 2788 497, +48 503 189 795
Leśna 16, 14-240 Susz
Zobacz firmę w innym dziale: Elementy małej architektury

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 9144
O firmie

Firma Jagram-Pro S.A. powstała w 1987 roku. i jest polskim producentem elementów gięto-klejonych oraz półproduktów z drewna klejonego, tworzących konstrukcje drewniane.

Konstrukcje drewniane z elementów gięto-klejonych są często wykorzystywane w budownictwie, zarówno do budowy domów, jak i innych obiektów, takich jak wiaty garażowe, altany, pergole czy mosty.

Elementy gięto-klejone są produkowane z drewna liściastego, takiego jak dąb, buk czy jesion, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. W procesie produkcji, drewno jest cięte i gięte na odpowiednie kształty, a następnie łączone za pomocą specjalnego kleju, co pozwala na uzyskanie trwałych i stabilnych elementów.

Konstrukcje z elementów gięto-klejonych są atrakcyjna alternatywą dla konstrukcji żelbetowych i stalowych, a ponadto cechują się dużą estetyką i naturalnym wyglądem. Konstrukcje drewniane z elementów gięto-klejonych mogą być wykorzystywane do budowy wielu różnych obiektów, takich jak hale sportowe, domy letniskowe, budynki użyteczności publicznej, a nawet mosty i przeprawy. Warto pamiętać, że takie konstrukcje wymagają odpowiedniej impregnacji i konserwacji, aby zachować swoje właściwości przez wiele lat.

Film korporacyjny 2021 - Jagram-Pro S.A

Produkty Jagram-Pro S.A. wchodzą w skład wielu ciekawych projektów.

Ciekawy projekt - kompletny system basenu mobilnego czyli przydomowej prywatnej pływalni.