Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Onduline Polska Sp. z o.o. - Faliste płyty bitumiczne Onduline
Onduline Polska Sp. z o.o. Faliste płyty bitumiczne Onduline
pl.onduline.com

Onduline Polska Sp. z o.o. Faliste płyty bitumiczne Onduline

pl.onduline.com
Dane kontaktowe:
22 651 85 08, 22 642 83 88, 22 651 59 32
ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 171661
O firmie

Płyta Onduline Tile jest stosowana jako pokrycie budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, obiektów rolniczych oraz domków letniskowych. Efekt cieniowania jaki posiada płyta wydobywa głębię koloru oraz odkrywa nową jakość kolorystyczną w pokryciach dachowych.


ZALETY PRODUKTÓW ONDULINE

 • ŁATWA W MONTAŻU – jest idealnym materiałem do samodzielnego montażu. Montaż płyty nie wymaga kwalifikacji dekarskich oraz specjalistycznego sprzętu.
 • EKOLOGICZNA – materiał ten jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska, ponieważ nie zawiera azbestu i szkodliwych substancji. Płyta jest produkowana z włókna pochodzącego z recyklingu. Rocznie to około 200 000 ton przerobionego materiału. Priorytetem firmy Onduline jest ochrona ludzi i ich dorobku, dlatego tak duży nacisk kładziemy na jakość i ekologię, wykorzystując w produkcji najnowsze, bezpieczne technologie przetwarzania odpadów i surowców wtórnych. Jest produkowana z naturalnych surowców.
 • LEKKA – niewielki ciężar oraz prosty sposób montażu pozwala na zastosowanie płyt Onduline z równym powodzeniem zarówno na budynkach nowych, jaki i remontowanych.
 • WODOODPORNA – płyta produkowana jest z włókien organicznych nasyconych bitumem, dzięki temu jest bardzo szczelna i odporna na działanie czynników atmosferycznych. Nowoczesne zaplecze techniczno-badawcze pozwala na ciągłe udoskonalanie procesu produkcji, wdrażanie najnowszych osiągnięć z zakresu przetwarzania surowców, gwarantuje stały, niezmienny, wysoki poziom jakości.


Nowoczesna i lekka falista płyta bitumiczna Onduline Tile, to połączenie klasyki z nowoczesnością, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie jakość, styl i łatwość montażu. Płyty Onduline Tile są lekkie, proste w montażu, posiadają oznaczenia miejsca zakładów płyt, szeroką gamę kolorystyczną oraz gwarancje na 15 lat.

Parametry techniczne
Długość [cm]: 195
Szerokość [cm]: 96
Profil: 7 fal + 6 pow. płaskich
Wysokość fali [cm]: 3,8
Szerokość fali [cm]: 9,6
Waga płyty [kg]: 5,9
Waga [kg/m2]: 3,15
Grubość [mm]: 3
Powierzchnia całkowita [m2]: 1,87
Powierzchnia krycia:

 • nachylenie 10%-20% (5o-11°) 1,32 m2
 • nachylenie >20% (11°) 1,58 m2 (maks. 46 cm)

Gwarancja wodoodporności: 15 lat
Ilość na palecie [szt.]: 150
Norma: EN 534:2010
Kategoria CE: kategoria S
Norma europejska: DOP 07-002 2016-05-23

Akcesoria uzupełniające:

 • gąsior kątowy
 • gąsior koszowy
 • wkręty
 • uszczelka wentylująca
 • taśmy bitumiczne onduband