Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 58490
Stema - Dachówki bitumiczne KATEPAL

Stema Dachówki bitumiczne KATEPAL

Telefon 22 840 32 04, 22 740 30 30
E-mail gonty@stema.pl, stema@stema.pl
Adres Trakt Lubelski 182, 04-766 Warszawa
STEMA Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnią tradycją i marką doskonałego produktu, od 1990 roku jesteśmy obecni na rynku budowlanym. Strategią firmy STEMA jest świadczenie usług na poziomie pozwalającym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów, oraz stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych. ... Czytaj więcej
Stema

STEMA Sp. z o. o. jest firmą z wieloletnią tradycją i marką doskonałego produktu, od 1990 roku jesteśmy obecni na rynku budowlanym. Strategią firmy STEMA jest świadczenie usług na poziomie pozwalającym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanych towarów, oraz stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Dachówki bitumiczne Stema

Dla doskonalenia oraz systematycznej kontroli przyjętej do realizacji strategii, opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami ISO 9001: 2001.

STEMA jest firmą dynamicznie rozwijającą się, nastawioną na ciągłe zmiany i udoskonalenia. Stworzyliśmy profesjonalną sieć dystrybucji w całym kraju, prowadzimy szkolenia dla dekarzy, zapewniamy inwestorom fachowe porady i doradztwo. 

Swoje działania opieramy na zdobytym przez lata doświadczeniu, wiedzy i kompetencji wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Staranny dobór produktów do obrotu handlowego pod kątem najwyższej jakości sprzyja satysfakcji i zadowoleniu wszystkich klientów firmy nie tylko w momencie zakupu, ale i w przyszłości.

Misja firmy

"Dostarczanie wysokiej jakości wyrobów, spełniających oczekiwania klientów w całym kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu wzrostu i rozwoju firmy oraz ugruntowania marki STEMA na rynku krajowym"

Produkty rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy PSD.

Firma Stema jest członkiem wspierającym Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Od początku istnienia Stowarzyszenia wspólnie dążymy do promowania i podnoszenia rangi zawodu dekarza. Razem z PSD prowadzimy szkolenia dla dekarzy, kursy czeladnicze, warsztaty dla uczniów szkół zawodowych. Specjaliści sztuki dekarskiej, którzy wykonywali dachy z naszych materiałów, oceniają je jako towar najwyższej jakości, spełniający wszelkie parametry technologiczne. Produkty Stemy dostały rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum