Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

Promocja, jakiej nie było! Bramy, drzwi i napędy firmy Hörmann

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut 2021-07-14

Aby chronić środowisko, świadomi inwestorzy wybierają drzwi i bramy przyjazne dla klimatu. Nie muszą przy tym rezygnować z bezpieczeństwa, komfortu i możliwości elastycznego dopasowania ich do własnych potrzeb i gustów. Taką okazję stwarza tegoroczna oferta promocyjna firmy Hörmann.

Podejmując codzienne decyzje zakupowe,coraz częściej staramy się wybierać wyroby, które powstały zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zaangażowane społecznie przedsiębiorstwo Hörmann od lat skutecznie zapobiega emisji CO2 do atmosfery. Decydując się zatem na bramy, drzwi i napędy tego producenta, mamy pewność,że do ich produkcji wykorzystano tylko zieloną energię.

Poza neutralnością klimatyczną atutem produktów oferowanych w tegorocznej promocji jest możliwość indywidualnego ich skonfigurowania. Dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi dopłat za rozmaite dodatkowe elementy wyposażenia, podnoszące komfort użytkowania, bezpieczeństwo, jak i estetykę, możemy samodzielnie ukształtować bramę garażową i drzwi wejściowe do naszego domu.

Brama RenoMatic - opcjonalnie z wyposażeniem w klasie RC 2

Częścią kampanii jest m.in. popularna segmentowa brama garażowa RenoMatic w czterech wymiarach promocyjnych, w komplecie z napędami nadajnikiem. Jej pełne segmenty o grubości 42 mm gwarantują wysoką izolacyjność cieplną, dobrą stabilność i cichą pracę.

A gdy dopłacimy za wyższej klasy napęd oraz odpowiednie certyfikowane wyposażenie zabezpieczające, brama będzie miała klasę przeciwwłamaniową RC 2 zgodnie z normą DIN / TS 18194 oraz Kryteriami Technicznymi Instytutu Techniki Budowlanej.

RenoMatic -  brama jak z kamienia

RenoMatic z przetłoczeniami M oferowana jest z powierzchnią Woodgrain w sześciu kolorach oraz z trzema imitującymi naturalne drewno wzorami Decocolor.

Dekoracyjną lakierowaną powierzchnię Decocolor może też mieć brama RenoMatic z szerokimi, przetłoczeniami L, które dostępne są także w eleganckiej powierzchni Planar w sześciu modnych kolorach Matt deluxe oraz ze szczególnie odporną na zabrudzenia i zarysowania powierzchnią Duragrain Diamod.

Ten nowy rodzaj powierzchni oferowany jest w ośmiu intrygujących barwach, jak np. imitująca kamień Diamond Stone.

Garażowa brama segmentowa  RenoMatic - poznaj szczegóły

Napędy do domu inteligentnego

Bramy RenoMatic włączyć możemy w system domu inteligentnego, wyposażając je w najnowszej generacji napędy firmy Hörmann. Są one nie tylko szybsze, ale - dzięki odbiornikowi Bluetooth - obsługiwane mogą być także za pomocą smartfona z aplikacją BlueSecur.

Jeżeli innymi urządzeniami w domu także chcemy sterować za pomocą aplikacji w telefonie lub zdalnie przez Internet, możemy teraz w promocyjnej cenie dokupić kostkę Hörmann homee Brain.

Napędy oraz automatyka do bram i drzwi Hörmann - dowiedz się więcej

To centralka smart home o modułowej budowie, która komunikuje się z wszystkimi napędami odbiornikami radiowymi firmy Hörmann, a dzięki możliwości elastycznej rozbudowy, w razie potrzeby, także z innymi popularnymi systemami smart home.

Stalowe, aluminiowe, hybrydowe - drzwi wejściowe

Ogromne możliwości dopasowania do własnych potrzeb daje promocyjna oferta drzwi zewnętrznych. Np. aluminiowe drzwi ThermoSafe, w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 w standardzie, które we wzorach z pełną płytą osiągają współczynnik przenikania ciepła Ud = 0,87 W/(m2K), oferowane są aż w 15 wzorach i 7 promocyjnych kolorach.

Zewnętrzne drzwi wejściowe do domu Hörmann  - zobacz ofertę

Gdy szczególnie jednak zależy nam na elegancji od wewnątrz, możemy dokupić do nich Pakiet Design, gdy chcemy, by miały wyjątkowo sztywne i stabilne skrzydło -  Pakiet ThermoSafe Hybrid, w ramach którego zewnętrzna strona płyty drzwiowej zostanie wykonana z lakierowanej stali nierdzewnej.

Jeszcze więcej sposobów kreowania swojego wejścia do domu stwarza promocyjna oferta drzwi stalowych. Hörmann proponuje tu dwa rodzaje drzwi z płytą o grubości 65 mm oraz 46 mm. Świetnie izolowane termicznie Thermo65 dostępne są w ośmiu wzorach, z których sześć w standardzie ma klasę przeciwwłamaniową RC 2, oraz siedmiu promocyjnych kolorach.

Drzwi stalowe zewnętrzne Hörmann - zobacz ofertę

Za dopłatą możemy je mieć również w kolorze Matt deluxe dopasowanym do bramy RenoMatic lub w trzech rodzajach oklein drewnopodobnych. Korzystając z systemu dopłat, w podobny sposób skonfigurować możemy także niedrogie drzwi ISOPRO.

Możliwości jest tutaj wiele, np. klasa przeciwwłamaniowa RC 2 dostępna jako opcja do wszystkich wzorów promocyjnych, przeszklenie typu "lustro weneckie" czy bardzo modne okucia black.edition do wybranych modeli.

Ekologicznie i kompleksowo

Promocja w firmie Hörmann, która obejmuje także drzwi wewnętrzne i przeciwpożarowe oraz napędy do bram wjazdowych, jest szansą na mądry, ekologiczny i kompleksowy wybór stolarki budowlanej.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Stwarza okazję harmonijnego dopasowania poszczególnych jej elementów do siebie nawzajem oraz ukształtowania ich zgodnie z własnymi potrzebami.

Promocja obowiązuje do końca 2021 roku

Pozwala także zadbać o domowy budżet. Na zakup segmentowych bram garażowych oraz stalowych i aluminiowych drzwi zewnętrznych Hörmann uzyskać można dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

źródło i zdjęcie: Hörmann 

Pozostałe promocje
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum