Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Vetrex zaprasza na zimową promocję

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2020-10-14

Akcja promocyjna Vetrex będzie trwać do 15 grudnia. Przy zakupie wybranych systemów okiennych i drzwi zewnętrznych klient otrzyma rabat do 10%.

Promocja dotyczy okna LUM’UP i V82, przesuwnego okna tarasowego Patio w systemach LUM’UP i V82, okna podnoszono-przesuwnego Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82, a także drzwi zewnętrznych Premium i naświetli do drzwi.

Produkty, które oferujemy w promocji, umożliwią klientom wpuszczenie do wnętrz większej ilości naturalnego światła, stworzenie wielkoformatowych przeszkleń zapewniających lepszy widok na otoczenie, a także podkreślenie wyjątkowego charakteru domu. Obok rozwiązań pozwalających uzyskać wysokie parametry techniczne i komfort użytkowania inwestorzy mają do wyboru różne opcje wykończenia okien i drzwi zewnętrznych. Wszystko to w jakości premium i z jedną z najdłuższych na rynku gwarancją - mówi Marta Leszczyńska, Kierownik Działu Marketingu Vetrex.

Okno Vetrex - LUM’UP - więcej naturalnego światła we wnętrzach

Najnowsze okno Vetrex - LUM’UP wpisuje się w aktualne trendy w architekturze i aranżacji wnętrz. Dzięki węższym profilom i większej powierzchni szyb wprowadza do pomieszczeń do 27% więcej naturalnego światła niż standardowe modele. Dodatkowo jego minimalistyczny design oraz starannie dopracowane detale dobrze komponują się z geometrycznymi bryłami budynków i nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Okno LUM’UP to minimalistyczny design i starannie dopracowane detale
Okno LUM’UP to minimalistyczny design i starannie dopracowane detale

Specjalnie zaprojektowane dla tego modelu profile cechuje duża wytrzymałość co umożliwia tworzenie przeszkleń w znacznych rozmiarach i o nietypowych kształtach. Z kolei wysoka termoizolacyjność i szczelność przekłada się na poprawę efektywności energetycznej domu. Współczynnik Uw dla okna referencyjnego z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramki dystansowymi wynosi 0,8 W/(m²•K).

Energooszczędne Okno V82

Okno V82 jest bardzo energooszczędne. Przy wyposażeniu w pakiet 3-szybowy z ciepłymi ramkami dystansowymi osiąga współczynnik Uw na poziomie 0,77 W/(m²•K). Dodatkowo potrójny układ uszczelek zapewnia szczelność w najwyższej, czwartej klasie przepuszczalności powietrza. Zastosowanie specjalnych wzmocnień w skrzydłach i ościeżnicach gwarantuje dużą wytrzymałość profili, co przekłada się na wieloletnie, sprawne funkcjonowanie okien.

Okno V82 to gwarancja wieloletniego, sprawnego funkcjonowania
Okno V82 to gwarancja wieloletniego, sprawnego funkcjonowania

Systemy podnoszono-przesuwne Vetrex SLIDE 70 i Vetrex SLIDE 82

Dostępne w ofercie Vetrex systemy przesuwne pozwalają na wykonanie efektownego i zarazem wygodnego wyjścia na taras lub balkon. Przy wielkoformatowych przeszkleniach najlepiej sprawdzają się modele podnoszono-przesuwne Vetrex SLIDE 70 i Vetrex SLIDE 82. Ich wymiary dochodzą do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Z kolei okna Patio w wersji odstawno-przesuwnej i uchylno-przesuwnej mogą mieć do 3 m szerokości i 2,5 m wysokości. Zależnie od modelu zastosowano różne rozwiązania poprawiające komfort użytkowania.

Efektowne Vetrex SLIDE 70 i Vetrex SLIDE 82
Efektowne Vetrex SLIDE 70 i Vetrex SLIDE 82

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex - bezpieczeństwo i piękny wygląd w jednym

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz pięknego wyglądu. Współczynnik przenikania ciepła Ud w przypadku modeli pełnych wynosi 0,76 W/(m²•K), a przy przeszklonych 0,84 W/(m²•K). Drzwi wyróżnia najwyższa, czwarta klasa przepuszczalności powietrza i wysoką odpornością na obciążenie wiatrem w klasie C5. By zwiększyć bezpieczeństwo, zastosowano zabezpieczenia antywyważeniowe, zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex
Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex

W pakietach szybowych, po zewnętrznej stronie umieszczona została szyba klasy P4. Dodatkowo można dobrać atestowaną klamkę i wkładkę, dzięki czemu drzwi uzyskują klasę RC2. Kolekcja składa się z 31 modeli wchodzących w skład sześciu linii, co ułatwia wybór drzwi harmonizujących ze stylistyką domu i odpowiadających indywidualnym preferencjom. Dostępne są modele w rozmaitych kolorach, z przeszkleniami oraz z oryginalnymi elementami dekoracyjnymi ze stali szlachetnej i przetłoczeniami.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej i produktów objętych ofertą specjalną można uzyskać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży oraz na stronie http://vetrex.eu/promocje/

źródło i zdjęcia: Vetrex

Pozostałe promocje
Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum