PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Klimatyzatory

Jesienne promocje Hydropol-Dekor - ciepłe wieczory z pompą ciepła Airwell Wellea Split

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-06

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a z nią dni stają się krótsze, a wieczory coraz chłodniejsze. Na szczęście firma Hydropol-Dekor postanowiła uczynić nadchodzącą porę roku jeszcze bardziej przyjemną.

Poniżej trzy wyjątkowe promocje, które pozwolą cieszyć się ciepłymi wieczorami bez obaw o temperaturę we własnym wnętrzu!

  • Promocja nr 1: Klimatyzator HDMB Mirror za Jedyne 2 zł!

Kup pompę ciepła Airwell Wellea Split, a otrzymasz designerski klimatyzator HDMB Mirror o mocy 2,5 kW za jedyne 2 zł! To doskonały sposób na zapewnienie sobie komfortu zarówno w chłodniejsze, jak i cieplejsze dni. Przyjemny chłód latem i ciepłe ciepło zimą - teraz to możliwe!

  • Promocja nr 2: Zestaw Danketsu za 999 zł netto!

Jeśli zdecydujesz się na zakup pompy ciepła Airwell Wellea Split, czeka na Ciebie oferta na rewelacyjny zbiornik Danketsu za 999 zł netto! Co więcej, do zestawu dołączamy filtr magnetyczny DAN 12SS za 1 zł netto. To znakomite rozwiązanie, które pomoże Ci oszczędzać na kosztach ogrzewania i cieszyć się wydajnością pomp ciepła.

  • Promocja nr 3: Kompletny Pakiet Wygody!

Kupując pompę ciepła Airwell Wellea Split, otrzymasz nie tylko klimatyzator HDMB Mirror o mocy 2,5 kW za 2 zł netto, ale także kompletny zestaw Danketsu za jedyne 2900 zł netto oraz filtr magnetyczny DAN 12SS za 1 zł netto. To oferta, która daje Ci pełen komfort, oszczędność energii i mnóstwo możliwości.

Warto podkreślić, że promocje Hydropol-Dekor obowiązują od 4 września do końca listopada 2023 roku. Skorzystać z nich mogą firmy instalacyjne, które posiadają certyfikat Fgas. Oferta dotyczy pomp ciepła Airwell Wellea Split o mocy od 8 kW do 16 kW, dostępnych w PZK Hydropol-Dekor.

Pamiętajcie, że liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z podjęciem decyzji. Jesień może być naprawdę przyjemną porą roku, pełną ciepła i komfortu w Waszych domach. Skorzystajcie z promocji i zapewnijcie sobie i swoim klientom idealne warunki na nadchodzące miesiące. Hydropol-Dekor jest gotowy, by pomóc Wam cieszyć się każdym dniem jesieni w cieple i komforcie!

źródło i zdjęcia: Hydropol-Dekor

Pozostałe promocje