PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Eko-Okna w 2023 roku stawiają na produkty stalowe

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-03-10

Okna i drzwi wykonane ze stali stają się coraz bardziej popularnym wyborem inwestorów budowlanych. Są one cenione ze względu na swoją wyjątkową trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, izolację termiczną i akustyczną oraz nowoczesny design. Z tego powodu producenci, tak jak Eko-Okna S.A., decydują się zwiększać swoją obecność na rynku produktów stalowych.

W ofercie Eko-Okien znajdują się produkty z czterech materiałów: drewno, aluminium, stal i plastik, a wśród nich okna, drzwi, bramy garażowe, rolety, moskitiery, pergole i ogrodzenia. Producent stale rozwija swoje portfolio, oferując klientom kompletną stolarkę otworową.

– "Na rynku w branży budowlanej działamy już od 25 lat i zawsze stawialiśmy na wysoką jakość, popartą badaniami. Inwestujemy w najlepsze technologie, dzięki którym każdego dnia tworzymy innowacyjne rozwiązania. Produkowane przez nas okna, drzwi i ogrodzenia stalowe łączą w sobie prócz wysokiej jakości wykonania, nowoczesny design, ponadczasowe wzornictwo i doskonałą izolacyjność" – mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.

Zainteresowanie produktami stalowymi jest ogromne, producent z Kornic utwierdził się w tym podczas targów BUDMA, gdzie ogromną popularnością cieszył się niezawodny system okienno-drzwiowy UNICO XS. Jego minimalistyczny styl i smukłe profile idealnie pasują do loftów, renowacji zabytkowych budynków i nowoczesnych biur, co czyni go bardzo uniwersalnym rozwiązaniem.

Okna i drzwi stalowe to coraz popularniejszy wybór inwestorów budowlanych
Okna i drzwi stalowe to coraz popularniejszy wybór inwestorów budowlanych

Aktualnie, producent z Kornic, oferuje aż 15% zniżki na wszystkie stalowe produkty. Promocja potrwa do końca marca. Jest to niebywała okazja, by zaoszczędzić pieniądze i kupić najwyższej jakości okna i drzwi ze stali. Produkty Eko-Okien to połączenie nowoczesnego designu z najlepszą izolacją termiczną i akustyczną.

źródło i zdjęcia: EKO-OKNA S.A.

Pozostałe promocje