Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Drzwi antywłamaniowe i wejściowe

Wiosna rozkwita nowościami! Aluminiowe drzwi Reveal - premiera w ofercie OknoPlus

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut 2021-03-10

Ostatni rok należał bez wątpienia do kolekcji Reveal, która szturmem weszła na salony i podbiła serca architektów, projektantów i inwestorów. OknoPlus nie zwalnia tempa - do rodziny energooszczędnych, minimalistycznych, designerskich okien oraz konstrukcji przesuwnych dołączają dziś niezwykle efektywne i efektowne drzwi aluminiowe. Prawdziwa REVEALacja łącząca jakość, doskonałe parametry i ponadczasowe wzornictwo.

Drzwi wejściowe - wizytówka i strażnik każdego domu

W przypadku pożądanych gości musi budzić estetyczny zachwyt i godnie zapraszać do wnętrza, zaś dla niechcianych „odwiedzających” powinny stanowić jasne ostrzeżenie, a także trudną do sforsowania barierę. Warto zatem otworzyć się na możliwości, zamknąć na potencjalne zagrożenie i bez wahania zadbać nie tylko o ich wygląd, ale również bezpieczeństwo czy wysokie parametry techniczne. Reveal oferuje jednak znacznie więcej.

- Ich tajemnica leży w idealnym balansie pomiędzy pięknem surowego designu, drobiazgową estetyką wykończenia, perfekcyjnym zrównoważeniem właściwości termoizolacyjnych oraz niezwykle korzystnym dla klienta stosunkiem ceny do jakości – podkreśla Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.

Dwa razy EKO - nowe drzwi Reveal od OknoPlus

Ud już od 0,81 W/m2K, szyba dwu- lub trzykomorowa z grubością pakietów 24 lub 48 mm, Ug wynoszące 0,6 W/m2K, ciepła ramka, wysoka wodo- i wiatroszczelność, a do tego wszystko idealnie wpisujące się w założenia przepisów Zero Energy 2020 - nowe drzwi Reveal od OknoPlus to idealny wybór dla tych, którzy w przypadku jakości i niezawodności nie chodzą na żadne kompromisy.

Aluminiowe drzwi wejsciowe Reveal. fot. OknoPlus

Technologia SoEasy

Wykonane w technologii SoEasy, posiadają w standardzie przekładkę w opatentowanej metodzie „antybimetal”. Co to oznacza dla użytkownika? Specjalne izolatory redukują odkształcanie związane z różnicą temperatur wewnątrz i na zewnątrz budynku. W efekcie skrzydło nie ulega wypaczeniu pod wpływem zmiennych, sezonowych warunków atmosferycznych, a co za tym idzie ryzyko deformacji, czy problemy z zamykaniem i szczelnością zostają zredukowane do minimum. To jedyne tak zaawansowane rozwiązanie na rynku stolarki otworowej.

Takie połączenie sprawia, że ekonomia i ekologia przenikają się tu na naprawdę wielu poziomach. Wybierając drzwi o wysokich parametrach izolacyjnych dążymy do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie, co pozytywnie wpłynie na domowy budżet i komfort termiczny mieszkańców - zwłaszcza w okresie zimowym. Ale to nie wszystko. Energooszczędny budynek chroni domowników przed chłodem oraz nadmiernymi wydatkami, a środowisko naturalne przed wysoką emisją zanieczyszczeń.

Swoją cegiełkę do nurtu eko-friendly dokłada również sam surowiec - niewiele materiałów posiada żywotność porównywalną cyklem życia aluminium. Co więcej, jest odporny na korozję i może być poddawany recyklingowi przy wykorzystaniu jedynie ułamka energii potrzebnej do produkcji pierwotnego metalu.

Poczuj się bezpiecznie…za aluminiowymi drzwiami wejściowymi Reveal

Podobno najbardziej skuteczna jest czujność życzliwego sąsiada, ale w przypadku bezpieczeństwa domowników i ich dobytku warto postawić na innowacyjne drzwi, które ochronią wnętrze przez wizytą niepożądanych gości. Drzwi Reveal można zaopatrzyć w nowoczesne systemy otwierania - czytnik linii papilarnych, RFID, klawiaturę z kodem oraz Bluetooth&Code.

Aluminiowe drzwi wejściowe Reveal z naświetlem bocznym. fot. OknoPlus

- Projektując nasze rozwiązania, patrzymy na nie jak na swoistych strażników domowego spokoju. Solidne, innowacyjne zabezpieczenia ochronią bowiem nie tylko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, hałasem czy stratami ciepła, ale również działaniem włamywaczy - podkreśla Artur Żak, ekspert marki OknoPlus, Technolog ekspert marki OknoPlus. - Aluminiowe drzwi Reveal wyposażyliśmy w 3-punktową zasuwnicę, zaś dla budynków o szczególnych wymaganiach - 5-punktową zasuwnicę z możliwością podłączenia silnika i kontrolą dostępu. Dodatkowo można je wyposażyć w elektrorygiel, samozamykacz oraz kontaktrony. To, co również wyróżnia Reveal na tle konkurencji to bolce antywyważeniowe, które oferujemy w standardzie - dodaje ekspert marki OknoPlus.

Hit sezonu 2021 - wykończenie drzwi o kamiennej lub betonowej fakturze

Reveal to nie tylko wyśrubowane parametry techniczne i wysoka jakość wykonania, ale i wzornictwo, które doskonale wpasuje się zarówno w tradycyjne, jak również nowoczesne projekty domów. Wszystko dzięki niemal nieograniczonej możliwości personalizacji i dostosowania finalnego efektu do indywidualnych potrzeb inwestora. Ogromny wybór zaczyna się od wzoru skrzydła, a tu producent przygotował coś naprawdę wyjątkowego.

- Jednolitą powierzchnię skrzydła można ozdobić aplikacją ze szczotkowanej stali nierdzewnej lub folii drewnopodobnej, dekoracyjnym frezowaniem lub przeszkleniem, jednak prawdziwym hitem tego sezonu będzie wykończenie o kamiennej lub betonowej fakturze. W zgodzie z minimalistycznym stylem nowoczesnym, nurtem biophilic design czy nieco surowym klimatem industrialnym - rekomenduje Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.

Dodatkowo możemy wybierać z ogromnej puli pochwytów ze stali nierdzewnej - w kolorze ślusarki, w kolorze czarnym lub z aplikacją drewnianą, w tym z 3 nowych wzorów: Moden, Nook oraz Plain.

źródło i zdjęcia: OknoPlus

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA