Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Oświetlenie

Mowion - osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-06-07

MOWION by Kanlux to marka, która powstała po to, by uwzględniać różne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. Rozmawialiśmy z elektroinstalatorami, a także z użytkownikami, którzy budują i remontują swoje domy i mieszkania. Wyciągnęliśmy wnioski, które połączyliśmy z naszym doświadczeniem i tak powstał MOWION by Kanlux.

DOMO to wyjątkowa seria proponowana przez markę MOWION by Kanlux, do użytku wszędzie tam gdzie na równi z funkcjonalnością liczy się również design. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. DOMO to również rozwiązania praktyczne. Jest to system wieloramkowy, który w pionie oferuje montaż produktów do 4-krotnej ramki, a w poziomie do 5-krotnej.

Łączniki z zaciskami typu „szybkozłączka” gwarantują sprawny i łatwy montaż, a wzmocnione łapki rozporowe gwarantują solidne osadzenie produktu na miejscu.

Łączniki i gniazda sieciowe Mowion
Łączniki i gniazda sieciowe Mowion

DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki), które odporne są na temperaturę do 850°C oraz na odbarwianie czy odkształcanie – ich dostawcą jest światowy producent Covestro. Kolejnym atutem jest wyjątkowy stop fosforobrązu (94% miedzi), który ma aż o 35% wyższą sprawność przewodzenia elektrycznego w stosunku do standardowego stopu miedzi z cynkiem. T

wardość tego stopu powoduje doskonałe trzymanie wtyczek przy mechanizmach gniazd zasilających. Srebrzenia styków wykonane są ze stopu AgNi90/10 zgodnie z normą IEC (94% miedzi). Dzięki temu nie następuje przegrzewanie się styków co czyni produkty serii DOMO wyjątkowo bezpiecznymi.

Ponadto DOMO to dodatkowa dekoracyjność serii, o której stanowi ozdobna ramka wewnętrzna, jej kolor możemy zmieniać tak łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach. Ramki te bardzo łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza. Wszystkie te zalety czynią z serii DOMO nowoczesne i trwałe rozwiązanie dekoracyjne i technologiczne dla każdego domu.

źródło i zdjęcia: Kanlux

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum