PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Morlite Vision Design - nowość od OknoPlus dla miłośników światła i minimalizmu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2023-09-18

W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy uwagę na to, jak wiele światła naturalnego wpada do naszych domów. To nie tylko kwestia estetyki, ale również komfortu i oszczędności energii. Firma OknoPlus, zrozumiała te potrzeby i wprowadziła do swojej oferty nowość - Morlite Vision Design. Jest to ulepszona wersja dobrze znanej suwanki, która pozwala na zwiększenie powierzchni szyby przy zachowaniu tych samych zewnętrznych wymiarów konstrukcji.

Morlite Vision Design to odpowiedź na marzenia tych, którzy pragną, aby ich domy były wypełnione światłem słońca. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną pozostać w bliskim kontakcie z naturą, nie rezygnując z luksusu i komfortu nowoczesnego życia. Wielkogabarytowe przeszklenia to połączenie innowacyjności i funkcjonalności, które spełniają najwyższe standardy budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

- "Przy tej samej zewnętrznej wielkości konstrukcji, w wersji DESIGN zyskujemy 104 mm więcej szyby na wysokości i 52mm szyby na szerokości" – mówi Ewa Zarychta, ekspert marki OknoPlus.

Jak to wygląda w praktyce?

– "Jeśli wyobrazimy sobie konstrukcję o wymiarach 3000 x 2300, suma powierzchni szkleń w wersji DESIGN wyniesie 5,42m2, zaś w wersji STANDARD = 5,17m2. 4,84% więcej szyby będzie naprawdę zauważalne" – dodaje. 

Imponujące przeszklenie wymaga równie imponującej oprawy
Imponujące przeszklenie wymaga równie imponującej oprawy

Morlite Vision Design wyróżnia się zmienionym profilem stałego szklenia, który jest teraz znacznie węższy. Dzięki temu, pomieszczenia są oświetlone jeszcze więcej naturalnym światłem, które dodatkowo podkreśla piękno wnętrza.

Morlite Vision Design to nie tylko estetyka, ale również praktyczność. Dzięki wysokiej jakości wózkom jezdnym i innowacyjnym okuć Roto, przesuwanie skrzydła drzwi jest bezwysiłkowe. To idealne rozwiązanie dla osób starszych czy z ograniczeniami ruchowymi.

Morlite Vision Design to również rozwiązanie na miarę XXI wieku. W dobie rosnących cen energii i coraz surowszych norm budowlanych, komfort termiczny w domu jest jednym z kluczowych aspektów. W Morlite Vision Design na straży termiki stoją trzy elementy: wielopunktowe ryglowanie, precyzyjnie dopasowane uszczelki i pakiet trzyszybowy ECLAZ.

Morlite Vision Design to nie tylko funkcjonalność, ale również piękno. Subtelne profile można wyróżnić wybierając jeden z odcieni oklein dekoracyjnych, w tym hit ostatnich sezonów - kolor w strukturze Real Wood – Woodec Turner Oak.

- "Morlite Vision Design to synonim wolności aranżacyjnej i stylowego minimalizmu" - mówi Ewa Zarychta, ekspert marki OknoPlus.

System został zaprojektowany tak, aby nie ograniczać wyobraźni projektantów i użytkowników. Dzięki delikatnej linii profili, można skupić się na pięknie przeszkleń bez wprowadzenia do wnętrza chaosu wizualnego. 

Morlite Vision Design to połączenie elegancji, stylu, harmonii i innowacji. To pełen komfort obsługi, najlepsze parametry i niezrównane wrażenia estetyczne.

źródło i zdjęcia: OknoPlus