PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Eko-Okna wprowadzają nowy wariant profilu z uszczelnieniem środkowym Ideal Neo MD

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-03-15

Firma z Kornic słynie z ciągłego dążenia do zaspokajania oczekiwań klientów oraz nieustannego rozwoju, w celu oferowania produktów najwyższej jakości. Dlatego właśnie, Eko-Okna S.A. jako pierwsi w Polsce wprowadzają do produkcji nowoczesną linię okien Ideal Neo MD o grubości 76 mm.

Do oferowanego przez producenta z Kornic systemu Ideal Neo dołączył system Ideal Neo MD z uszczelnieniem środkowym - zawiera trzy uszczelki. Ten system może również zostać zaoferowany w wersji energeto Neo ze skrzydłem zlicowanym.

- "Nowa linia okien Ideal Neo do złudzenia przypomina stolarkę aluminiową, wyróżnia się ona lekkością konstrukcji i możliwością tworzenia różnorodnych kształtów. Klienci coraz częściej poszukują okien o nowoczesnym designie, niskich współczynnikach i takich, które wkomponują się w styl ich domów. Ten produkt jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku" – mówi Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.

Produkty z linii Ideal Neo wyróżnia ponadczasowy design
Produkty z linii Ideal Neo wyróżnia ponadczasowy design

Ideal Neo MD wyróżnia się złożeniem wysokości ramy i skrzydła wynoszącym jedynie 110 mm. To rozwiązanie zapewnia dużą ilość światła naturalnego oraz maksymalną powierzchnię przeszkleń.

- "System Ideal Neo MD charakteryzuje się tym, że trzecia uszczelka mocowana jest w skrzydle. Dzięki temu rozwiązaniu okna same w sobie stanowią dodatkową barierę przy próbie włamania oraz poprawiają właściwości cieplne i akustyczne." – mówi Michał Zimny, kierownik działu technologicznego Eko-Okien.

Eko-Okna wprowadzają nowy wariant profilu z uszczelnieniem środkowym Ideal Neo MD

Produkty z linii Ideal Neo mają ponadczasowy design. W połączeniu z pakietem 3 szybowym oferują bardzo niskie wartości współczynników izolacji. Wąskie, wyraziste przylgi dodają oknom niezwykłej lekkości i elegancji.

Eko-Okna S.A. ciągle rozwija swoją ofertę, aby spełnić potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki wprowadzeniu nowych systemów, producent z Kornic umożliwia jeszcze bardziej indywidualne dopasowanie okien do potrzeb i preferencji użytkowników.

Wszystkie trzy warianty: Ideal Neo AD, Ideal Neo MD i energeto Neo MD dostępne są do swobodnego sporządzania ofert we wszystkich naszych platformach kalkulujących. Informacji szczegółowych udziela dział handlowy Eko-Okien.

źródło i zdjęcia: EKO-OKNA S.A.