PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Automatyka, sterowanie, inteligencja

Bezprzewodowe czujniki temperatury Auraton - Temperature Sensor Indoor i Outdoor

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-09-21

Mierzą temperaturę i przesyłają dane do innych sparowanych urządzeń - dzięki nim możemy ustawić harmonogram ogrzewania domu, odciąć wodę w ogrodzie wtedy, kiedy temperatura spadnie poniżej zera, podgrzać schody zewnętrzne i podjazd. Zobacz, jakie jeszcze korzyści dają bezprzewodowe czujniki temperatury Auraton Temperature Sensor Indoor oraz Temperature Sensor Outdoor.

Temperature Sensor Indoor

AURATON Temperature Sensor Indoor to inteligentny termometr, który precyzyjnie mierzy temperaturę wewnątrz budynku. Zakres temperatury pracy i pomiaru temperatury wynosi od 0°C do 45°C.

Temperature Sensor Indoor można zastosować do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego lub mieszanego. Czujnik mierzy temperaturę i przesyła dane do np. AURATON Controller - listwy do ogrzewania podłogowego, AURATON Heater Controller - sterownika urządzenia grzewczego i AURATON Radiator Controller - głowicy elektronicznej.

Po sparowaniu z centralą, AURATON Pulse i uruchomieniu aplikacji AURATON Smart, zyskujesz zdalną kontrolę nad urządzeniami z każdego miejsca na ziemi oraz nowe funkcje, takie jak ustawienie harmonogramów działania.

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz klasycznej obudowie, Temperature Sensor Indoor jest niemal niezauważalny we wnętrzu. Można go zawiesić na ścianie lub położyć na półce.

Temperature Sensor Indoor
Temperature Sensor Indoor

Temperature Sensor Outdoor

AURATON Temperature Sensor Outdoor to inteligentny termometr, który precyzyjnie mierzy temperaturę na zewnątrz budynku lub np. w chłodniach. Zakres temperatury pracy oraz pomiaru temperatury wynosi od -20°C do 45°C.

We współpracy z zaworem wody AURATON Flood Sensor Valve, AURATON Temperature Sensor Outdoor może odciąć wodę w Twoim ogrodzie wtedy, kiedy temperatura spadnie poniżej 0°C.

Razem z AURATON Roller Shutter zamknie rolety lub okna dachowe, kiedy temperatura spadnie lub wzrośnie ponad dopuszczalną, a w połączeniu z AURATON Switch włączy podgrzewanie schodów zewnętrznych lub podjazdu w przypadku przymrozku.

Temperature Sensor Outdoor
Temperature Sensor Outdoor

Dzięki specjalnemu etui, AURATON Temperature Sensor Outdoor jest odporny na warunki atmosferyczne, pył i inne zanieczyszczenia. Zasięg działania urządzenia wynosi nawet do 30 metrów. AURATON Temperature Sensor Outdoor zapewnia sprawną i wolną od zakłóceń komunikację.

Pracę sygnalizuje dwukolorowa dioda LED, a wymienna bateria 3V CR2032, pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia do 2 lat.

Źródło i zdjęcia: Auraton

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum