Fronius - Instalacje fotowoltaiczne
Fronius Instalacje fotowoltaiczne
www.fronius.com

Fronius Instalacje fotowoltaiczne

Dane kontaktowe:
32 621 07 00
Gustawa Eiffel`a 8, 44-109 Gliwice

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 22730
O firmie

30 lat Fronius Solar Energy!

Jesteśmy Fronius Solar Energy.
Jesteśmy Fronius Solar Energy

Od 30 lat oferujemy nowatorskie produkty, rozwiązania i narzędzia cyfrowe służące do rentownego i inteligentnego generowania, przechowywania, dystrybuowania i zużywania energii pochodzącej ze słońca.

Dzisiaj nazwa naszej Firmy jest synonimem innowacji, które napędzają działania konsumentów prywatnych i firm energią ze słońca zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju i naszym hasłem „Energize your life”.

Przyszłość w poczuciu stabilizacji i pewności.

Jesteśmy ważną częścią Fronius, stabilnej trzypokoleniowej rodzinnej firmy , którą obecnie prowadzi Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß. Zasadnicze wartości korporacyjne, które przyjął dziadek Elisabeth, Günter Fronius, są nadal aktualne i przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Opierając się na trzech filarach w postaci technologii ładowania akumulatorów, technologii spawania i energii ze słońca, Fronius ma mocne i szerokie perspektywy rozwoju.

24 godziny słońca dla wszystkich

Nasze produkty i rozwiązania urzeczywistniają wizję 24 godzin słońca. Do zasilania urządzeń elektrycznych, ogrzewania, chłodzenia i elektromobilności — niezależnie od pory dnia lub roku. Torujemy w ten sposób drogę do przyszłości, w której odnawialne źródła energii pokrywają w 100% światowe zapotrzebowanie na energię.

Twój solidny partner od 30 lat

Partner w transformacji energetycznej

Oparty na zaufaniu dialog z klientami, partnerami i pracownikami jest według nas warunkiem niezbędnym do nawiązywania i pielęgnowania długoterminowych relacji. Nasi certyfikowani instalatorzy Fronius System Partners na całym świecie mają dostęp do regularnych szkoleń oraz pomocy w razie potrzeby..
Dzięki temu nasi partnerzy dysponują know-how dotyczącym naszych produktów i rozwiązań, które jest im potrzebne, aby zapewnić klientom najlepszą jakość obsługi. Dlatego także nasz serwis jest nie tylko pierwszorzędny, ale także najszybszy.

Podstawą siły naszego serwisu są:

  • międzynarodowa sieć kompetentnych partnerów zajmujących się montażem, serwisem i sprzedażą oraz
  • 26 oddziałów krajowych, które wspólnie gwarantują krótkie czasy reakcji i szybkie udzielanie pomocy.

Torowanie drogi do przyszłości, w której warto żyć

Od prac badawczo-rozwojowych do produkcji: Prawie wszystkie nasze produkty, rozwiązania i narzędzia cyfrowe są projektowane i wytwarzane w Europie — głównie w Austrii. Są zatem produktem austriackim i w 100% produktem europejskim. Jesteśmy zdeklarowanymi zwolennikami poglądu, że korzystanie z blisko położonych zasobów produkcyjnych przekłada się na wysoką jakość produktu, na której mogą polegać nasi klienci.

Weryfikujemy zgodność z obowiązującymi we Fronius wysokimi standardami jakości produktów, przeprowadzając testy w ekstremalnych warunkach, takich jak: wysokie i niskie temperatury, ekstremalna wilgotność, zasolenie, zapylenie i zanieczyszczenie, aby sprawdzić w ten sposób, czy nasze produkty i rozwiązania wytrzymają ekstremalne warunki bez uszczerbku.