Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 10674
Bruk-Bet Fotowoltaika -  Polski producent modułów PV

Bruk-Bet Fotowoltaika Polski producent modułów PV

Telefon 226 999 990
E-mail fotowoltaika@bruk-bet.pl
Adres Nieciecza 199, Zakład produkcyjny: Bruk-Bet Fotowoltaika, ul. Mroźna 8, 33-102 Tarnów, 33-240 Żabno
Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. W 2011 roku w Tarnowie firma uruchomiła nowoczesną fabrykę modułów fotowoltaicznych, opierając strategię marki Bruk-Bet® Fotowoltaika na wysokiej jakości produkcji. Pięć lat później zwiększyła przepustowość linii w oparciu o rozwiązania technologiczne firmy Meyer Burger. ... Czytaj więcej
Bruk-Bet Fotowoltaika

Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. W 2011 roku w Tarnowie firma uruchomiła nowoczesną fabrykę modułów fotowoltaicznych, opierając strategię marki Bruk-Bet® Fotowoltaika na wysokiej jakości produkcji. Pięć lat później zwiększyła przepustowość linii w oparciu o rozwiązania technologiczne firmy Meyer Burger.

Jako jedyny producent w Polsce i jeden z niewielu na świecie, Bruk-Bet® Fotowoltaika poddała swoje produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. W 2021 roku, chcąc podkreślić dorobek technologiczny firmy Bruk-Bet w obszarze fotowoltaiki, przeprowadziiła rebranding marki związany z nadaniem nowej nazwy wraz z logo - Bruk-Bet Fotowoltaika. Zmiana ta uwypukla ścisły związek pomiędzy spółką działającą na rynku od 37 lat a marką produkującą moduły PV nieprzerwanie od 2011 roku.

W ofercie Bruk-Bet® Fotowoltaika  znajdują się moduły monokrystaliczne z ogniwami typu PERC oraz PERT, co przy zastosowaniu szkła z powłoką ARC (Anti Reflective Coating), zwiększającą przenikanie światła w głąb modułu, pozwala zapewnić uzysk wyższej mocy z mniejszej powierzchni. Na jubileusz 10-lecia produkcji Bruk-Bet Fotowoltaika rozbudowuje również park maszynowy, czego finalizacją będzie uruchomienie kolejnej linii produkcyjnej z wykorzystaniem technologii całych oraz połówkowych ogniw PV z laserem wbudowanym w linię, zapewniającym najwyższą precyzję cięcia materiału. Dodatkowo firma proponuje swoim Klientom elementy małej architektury z funkcją generowania energii elektrycznej i jej wykorzystywania do zasilania oświetlenia czy też ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum