Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Paroc - Izolacje techniczne
Paroc Izolacje techniczne
www.paroc.pl

Paroc Izolacje techniczne

Dane kontaktowe:
61 468 21 90
Gnieźnieńska 4, 62-240 Trzemeszno
Zobacz firmę w innym dziale: Wełna mineralna

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 57345
O firmie

PAROC to energooszczędne i ognioodporne produkty i rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej dla nowego i modernizowanego budownictwa. Nasza marka to ponad 80 lat historii, w której główną rolę odgrywają: wysoka jakość i innowacyjność dostarczanych rozwiązań, fachowe wsparcie dla profesjonalistów poparte doświadczeniem i praktyczną wiedzą specjalistyczną, a także troska o zrównoważony rozwój.

WYBIERAJĄC PAROC, STAWIASZ NA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Uważamy, że każdy dzień stanowi nową okazję do zaoszczędzenia energii, ochrony cennych zasobów naturalnych oraz podejmowania decyzji, które zapewniają przyszłość naszej planecie. Wybierając produkty PAROC, zyskujesz energooszczędne, bezpieczne ogniowo i wolne od hałasu środowisko do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

NATURALNY MATERIAŁ, UNIKATOWA KOMBINACJA KORZYŚCI DLA CIEBIE!

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Produkty i rozwiązania z wełny kamiennej PAROC wykorzystywane są jako izolacja termiczna, akustyczna, przeciwogniowa i przeciwkondensacyjna w zastosowaniach budowlanych i technicznych.

Izolacje Techniczne: niepalne i energooszczędne otuliny, maty i płyty izolacyjne dla wszystkich elementów systemów budynków, obejmujących m.in. rurociągi systemów grzewczych i wody użytkowej, kanały i urządzenia wentylacyjne, kominy dymowe i przewody spalinowe.

Izolacje techniczne PAROC

To, co wyróżnia ofertę PAROC na tle konkurencji, to profesjonalne narzędzia i programy wspierające projektowanie instalacji w środowisku CAD/BIM, a także dedykowane akcesoria montażowe gwarantujące pewność zakładanych parametrów.

DO POBRANIA

Poradniki izolacji

Poradnik Projektanta Izolacji Technicznych