Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 37625
Dantherm Sp. z o.o. - NAGRZEWNICE, OSUSZACZE, KLIMATYZERY

Dantherm Sp. z o.o. NAGRZEWNICE, OSUSZACZE, KLIMATYZERY

Telefon +48 61 654 40 31
E-mail sekretariat@dantherm.com
Adres ul. Magazynowa 5a, 62-023 Gądki
Oferta profesjonalnych urządzeń MASTER to doskonały sposób na efektywne i niedrogie ogrzewanie oraz osuszanie podczas prac budowlanych i remontowych. Przenośne nagrzewnice powietrza zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu natychmiast po uruchomieniu, a osuszacze doskonale przyspieszają wysychanie ścian i posadzek. Urządzenia MASTER są odporne na uszkodzenia, bardzo wydajne i tanie w eksploatacji. W ofercie znajdują... Czytaj więcej
Dantherm Sp. z o.o.

Oferta profesjonalnych urządzeń MASTER to doskonały sposób na efektywne i niedrogie ogrzewanie oraz osuszanie podczas prac budowlanych i remontowych. Przenośne nagrzewnice powietrza zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu natychmiast po uruchomieniu, a osuszacze doskonale przyspieszają wysychanie ścian i posadzek. Urządzenia MASTER są odporne na uszkodzenia, bardzo wydajne i tanie w eksploatacji. W ofercie znajdują się nagrzewnice zasilane prądem, gazem lub olejem napędowym.

Nagrzewnice Dantherm

Nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin

Najczęściej stosowane na przestrzeniach półotwartych, w krótkim czasie dostarczają bardzo duże ilości ciepła. Oferta MASTER zawiera modele nisko- i wysokociśnieniowe o mocy od 10-111 kW. Charakteryzuje je kompaktowa obudowa, wygodne uchwyty i koła, wbudowany zbiornik paliwa oraz możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego zapewniającego ekonomiczne spalanie.

Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin

Dzięki zamkniętej komorze spalania wytwarzają w 100% czyste ciepło. Stosowane są do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych oraz namiotów. Ciepłe powietrze doprowadza się do wewnątrz za pomocą giętkich przewodów. MASTER oferuje modele o mocy od 20-220 kW oraz szeroką gamę akcesoriów umożliwiających dostosowanie tych urządzeń do indywidualnych potrzeb.

Nagrzewnice gazowe

Są chętnie stosowane ze względu na niski koszt paliwa oraz dużą wydajność. Posiadają płynną regulację mocy i dostępne są w wersji manualnej oraz elektronicznej z możliwością podłączenia termostatu. Na budowach doskonale przyspieszają twardnienie zapraw wapiennych.

Nagrzewnice elektryczne i promienniki

Nagrzewnice elektryczne są kompaktowe, szybkie w instalacji oraz bardzo wydajne. W ofercie MASTER dostępne są także modele z możliwością podłączenia giętkich przewodów do rozprowadzania ciepłego powietrza na dalsze odległości lub wyższe kondygnacje. Promienniki MASTER umożliwiają punktowe ogrzewanie wydzielonych stref pracy i skutecznie przyspieszają osuszanie ścian. Są bardzo efektywne i nie powodują nadmiernych strat ciepła. MASTER poleca modele elektryczne o mocy do 3 kW oraz bardzo wydajne modele olejowe o mocy od 17 do 43 kW.

Osuszacze powietrza i wentylatory

Profesjonalne osuszacze powietrza przyspieszają wysychanie ścian i posadzek podczas robót wykończeniowych. Doskonale osuszają także zawilgocone lub zalane piwnice. MASTER proponuje modele o wydajności od 20 do 166 l/24 h. Są przystosowane do pracy ciągłej, wydajne i odporne na uszkodzenia. Osuszanie na budowach wspomagają także przenośne wentylatory i dmuchawy. które zapewniają stałą cyrkulację powietrza w pomieszczeniach.

Dlaczego warto stosować przenośne nagrzewnice MASTER?

  • działają natychmiast po włączeniu – nie wymagają skomplikowanej instalacji,
  • są mobilne – można je dowolnie stosować w różnych miejscach,
  • ogrzewają i osuszają bardzo szybko i tylko wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba,
  • posiadają dodatkowe akcesoria umożliwiające dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb,
  • są trwałe, wydajne i skuteczne,
  • są tańszą alternatywą dla tradycyjnych instalacji grzewczych.

 

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum