Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 4719
Bruk-Bet Fotowoltaika -  Polski producent modułów PV

Bruk-Bet Fotowoltaika Polski producent modułów PV

Telefon 14 632 08 23
E-mail solar@bruk-bet.pl
Adres Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. W 2011 roku w Tarnowie firma uruchomiła nowoczesną fabrykę modułów fotowoltaicznych, opierając strategię marki Bruk-Bet® Fotowoltaika na wysokiej jakości produkcji. Pięć lat później zwiększyła przepustowość linii w oparciu o rozwiązania technologiczne firmy Meyer Burger. ... Czytaj więcej
Bruk-Bet Fotowoltaika

Bruk-Bet® Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET, która działa w branży budowlanej od ponad 37 lat. W 2011 roku w Tarnowie firma uruchomiła nowoczesną fabrykę modułów fotowoltaicznych, opierając strategię marki Bruk-Bet® Fotowoltaika na wysokiej jakości produkcji. Pięć lat później zwiększyła przepustowość linii w oparciu o rozwiązania technologiczne firmy Meyer Burger.

Jako jedyny producent w Polsce i jeden z niewielu na świecie, Bruk-Bet® Fotowoltaika poddała swoje produkty ekstremalnym testom przyspieszonego starzenia, które odzwierciedlają rzeczywiste zużycie modułu przez kilkadziesiąt lat pracy. W 2021 roku, chcąc podkreślić dorobek technologiczny firmy Bruk-Bet w obszarze fotowoltaiki, przeprowadziiła rebranding marki związany z nadaniem nowej nazwy wraz z logo - Bruk-Bet Fotowoltaika. Zmiana ta uwypukla ścisły związek pomiędzy spółką działającą na rynku od 37 lat a marką produkującą moduły PV nieprzerwanie od 2011 roku.

W ofercie Bruk-Bet® Fotowoltaika  znajdują się moduły monokrystaliczne z ogniwami typu PERC oraz PERT, co przy zastosowaniu szkła z powłoką ARC (Anti Reflective Coating), zwiększającą przenikanie światła w głąb modułu, pozwala zapewnić uzysk wyższej mocy z mniejszej powierzchni. Na jubileusz 10-lecia produkcji Bruk-Bet Fotowoltaika rozbudowuje również park maszynowy, czego finalizacją będzie uruchomienie kolejnej linii produkcyjnej z wykorzystaniem technologii całych oraz połówkowych ogniw PV z laserem wbudowanym w linię, zapewniającym najwyższą precyzję cięcia materiału. Dodatkowo firma proponuje swoim Klientom elementy małej architektury z funkcją generowania energii elektrycznej i jej wykorzystywania do zasilania oświetlenia czy też ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum