Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 82273
Thermostahl Poland

Thermostahl Poland

Producent wielopaliwowej techniki grzewczej
Telefon 22 758 40 96, 22 738 7l 45, 22 738 71 46
Adres Al. Wojska Polskiego 42B, 05-800 Pruszków
KONSORCJUM THERMOSTAHL jest sprawną, nowocześnie zorganizowaną firmą produkującą stalowe kotły grzewcze na paliwa ciekłe (gaz, olej) oraz na paliwa stałe (drewno, węgiel, pellet, biomasa, ziarna zbóż). Firma posiadama 3 fabryki na terenie Unii Europejskiej. ... Czytaj więcej
Thermostahl Poland

KONSORCJUM THERMOSTAHL jest sprawną, nowocześnie zorganizowaną firmą produkującą stalowe kotły grzewcze na paliwa ciekłe (gaz, olej) oraz na paliwa stałe (drewno, węgiel, pellet, biomasa, ziarna zbóż). Firma posiadama 3 fabryki na terenie Unii Europejskiej.

Jest to przedsiębiorstwo z tradycjami rodzinnymi mające ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych.

Produkcja odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej technologii: cięcie laserowe, spawanie plazmowe blachy. Roczna produkcja wynosi ok. 25 000 szt. o mocach od 15 kW do 5000 kW.

Równolegle z kotłami c.o. Thermostahl zaopatruje rynek krajowy w bardzo szeroki asortyment innych produktów branży ciepłowniczej.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i pracy nad rozwojem firmy zespołu świetnie przygotowanej i prężnej kadry inżynierskiej oraz odpowiedniej strukturze organizacyjnej firmy stworzyliśmy znaną i uznawaną markę.

Siedziba główna firmy Thermostahl

Dewizą Thermostahl jest wysoka jakość urządzeń przy niskiej cenie zakupu.

Mając szerokie kontakty z firmami inżynieryjnymi, instalatorskimi, serwisowymi i handlowymi Thermostahl Poland  jest firmą o dużym potencjale handlowym, prowadząc sprzedaż dla szerokiego kręgu odbiorców. Utrzymuje ścisłą współpracę z najpoważniejszymi biurami projektowymi dla energetyki cieplnej w Europie i z renomowanymi zagranicznymi firmami konsultingowymi dzięki czemu wraz z partnerami Thermostahl uczestniczy stale w transferze najnowocześniejszych technologii.

Urządzenia grzewcze Thermostahl posiadają europejskie certyfikaty i atesty.

W 1997 roku została powołana do życia kolejna fabryka w Bukareszcie pod nazwą Thermostahl Romania.

Thermostahl Romania - fabryka w Bukareszcie

Od 2001 roku Thermostahl Poland Sp. z o.o. - bezpośredni przedstawiciel na Polskę i kraje ościenne (m.in. Ukraina, Rosja, Litwa, Białoruś, Słowacja, Czechy, Niemcy) - rozwija się bardzo aktywnie i dynamicznie. W ciągu kilku lat powstała rozbudowana sieć dystrybutorów oraz firm serwisujących nasze kotły na terenie całej Polski, którą stale rozwijamy.

Jesteśmy firmą liczącą się na rynku zachodnioeuropejskim ze względu na wysoką jakość produktów przy bardzo dobrej cenie. Nasze wyroby eksportowane są do wielu krajów Europy m.in. Szwecji, Niemiec, Austrii, Francji, Hiszpanii, Czech, gdzie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Naszym celem jest rozszerzanie działalności i zdobycie wymagającego rynku europejskiego i krajów Bliskiego Wschodu. W tym celu tworzymy sieć dystrybucyjną na terenie całego świata, zawsze gwarantującą serwis naszych produktów.

W celu objęcia swoimi działaniami Polski, Thermostahl dysponuje obecnie siecią uczciwych i rzetelnych firm partnerskich, które w jej imieniu świadczą, zarówno serwis jak i sprzedaż urządzeń gzrewczych.

Wykorzystując fachową wiedzę naszych inżynierów, organizujemy liczne szkolenia dla instalatorów i projektantów, na które serdecznie zapraszamy.

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum