Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 109957
TopVac - Jednostki centralne DUOVAC i HUSKY

TopVac Jednostki centralne DUOVAC i HUSKY

www.topvac.pl
Telefon Infolinia 61 817 70 43
E-mail biuro@topvac.pl
Adres Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew
Firma TopVac Odkurzacze Centralne wyłączny importer marek Duovac, Husky i Saniflo od ponad 15 lat z powodzeniem dostarcza na polski rynek kompleksowe systemy centralnego odkurzania. Oferta obejmuje szeroką gamę jednostek centralnych przeznaczonych dla budownictwa mieszkalnego, obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Uzupełnienie oferty stanowią wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, system... Czytaj więcej
TopVac

Firma TopVac Odkurzacze Centralne wyłączny importer marek Duovac, Husky i Saniflo od ponad 15 lat z powodzeniem dostarcza na polski rynek kompleksowe systemy centralnego odkurzania. Oferta obejmuje szeroką gamę jednostek centralnych przeznaczonych dla budownictwa mieszkalnego, obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Uzupełnienie oferty stanowią wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, system węża chowanego w ścianie, ciekawe urządzenia peryferyjne, gniazda ssące, szufelki automatyczne i wszystkie pozostałe elementy PVC niezbędne do wykonania instalacji.

TopVac Odkurzacze Centralne współpracuje z najlepszymi światowymi dostawcami. Zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie projektowania i doradztwa. Ponadto udziela atrakcyjne warunki handlowe, gwarantuje stałe stany magazynowe oraz błyskawiczną realizację zamówień.

ZALETY

 • 50 lat doświadczenia producenta Nuera Air Canada – doprowadzenie do perfekcji procesu produkcji, co przekłada się na niezawodność sprzętu.
 • najdłuższa na rynku gwarancja na odkurzacz – 25 lat!
 • jednostki pracujące na mokro HUSKY PRO AUTOMATIC – pionierskie rozwiązanie w dziedzinie odkurzaczy centralnych przystosowanych do zasysania cieczy.
 • podwójny system filtracji oparty na filtrze głównym DuoFib Velcro z możliwością prania w pralce oraz filtracji cyklonicznej.
 • System uwzględnia rozbudowę o antyalergiczny, wielowarstwowy worek, dzięki któremu kontakt z kurzem przy opróżnianiu odkurzacza ograniczony został do minimum.
 • system SOFT-START – funkcja tzw. miękkiego startu zastosowana we wszystkich modelach odkurzaczy.
 • silniki Ametek Lamb i Domel – odkurzacze zostały wyposażone w turbiny ssące wyłącznie wiodących producentów specjalizujących się w dostarczaniu silników do odkurzaczy centralnych.
 • filtr wyrzutu powietrza HEPA – rozwiązanie umożliwiające nie wyprowadzanie wyrzutu powierza na zewnątrz budynku. Pozwala na to wysoka skuteczność oczyszczania powietrza. Zatrzymywane jest 99,97% wszystkich zanieczyszczeń większych od 0,3 mikrona. Zyskujemy zatem możliwość skierowania powietrza do pomieszczenia, w którym znajduje się odkurzacz i odzyskania cennego ciepła, jakie powstaje podczas pracy silnika jednostki centralnej. Filtr zamontowany tuż za urządzeniem wycisza całą instalację o około 2 dB a jego specjalna konstrukcja zamienia wyrzucany strumień powietrza w równomiernie rozprowadzone ciepło.
 • zintegrowane wewnętrzne tłumiki – dzięki zastosowaniu wewnętrznych kanałów wyciszających w komorze silnika odkurzacze Duovac są najcichsze na rynku! Nie ma konieczności stosowania dodatkowych tłumików.
 • 5 lat gwarancji na wąż ssący Superior z włącznikiem on/off – kanadyjska firma Plastiflex – zastosowała specjalną technologię czyniącą wąż bardzo elastycznym i odpornym na uszkodzenia podczas sprzątania.
 • super lekki zbiornik na zanieczyszczenia wykonany z głęboko szczotkowanego aluminium, dzięki czemu nie pozostają na nim ślady palców. Biorąc pod uwagę ciężar gromadzonych zabrudzeń i wysokość montażu jednostki centralnej, z której należy odpiąć zbiornik jest to bardzo istotna cecha.
 • szeroki wybór urządzeń peryferyjnych – podążając za najnowszymi światowymi trendami w branży systemów centralnego odkurzania dbamy, aby dostarczać naszym klientom wszystkie najnowsze rozwiązania, nieustannie rozbudowując ofertę firmy TopVac. Wśród najciekawszych wyróżnić należy system węża chowanego w ścianę, urządzenie WallyFlex oraz kasetę Vroom z rozwijanym wężem.
 • Wolly 2 – odkurzacz o kompaktowych wymiarach, stworzony z myślą o mieszkaniach, apartamentach, domach wolnostojących lub w zabudowie szeregowej do maksymalnej powierzchni sprzątania 300 m2. Unikalny sposób montażu poprzez wmurowanie jednostki w ścianę pozwala zaoszczędzić sporo miejsca i ukryć wszelkie rury ssące oraz wydmuchowe.
 • jednostki przemysłowe Centraction – to światowej klasy lider specjalizujący się w dziedzinie odkurzaczy centralnych przeznaczonych dla obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Centraction posiada ponad 20-letnie doświadczenie. Dzięki nawiązanej współpracy oferta TopVac poszerzyła się o 53 zupełnie nowe, wysokospecjalistyczne modele odkurzaczy. Każda maszyna może być modyfikowana wedle życzenia i na potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Oprócz jednostek gamę produktów uzupełnia instalacja przemysłowa, gniazda ssące, szufelki automatyczne, a także szeroki wybór akcesoriów przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach. Vaculine – oryginalne, kanadyjskie materiały PVC. Zarówno rury, jak i wszystkie kształtki systemu produkowane są z czystego surowca. Stosowanie materiałów instalacyjnych Vaculine daje gwarancję szczelności i drożności systemu orurowania na wiele lat.

NOWOŚĆ – antystatyczna rura PVC made in Canada – jedyny taki produkt na polskim rynku spełniający rygorystyczne wymagania budowlane. Ta instalacja naprawdę się nie elektryzuje! Równie istotną zmianą w asortymencie instalacyjnym jest dodanie nowej kasety gniazda ssącego Hide A Hose. Kaseta przeznaczona jest do montażu przed tynkowego i posiada wbudowany ruchomy króciec przyłączeniowy, który znacząco ułatwia osadzanie gniazda ssącego HAH.

!