Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 29664
AEG Electrolux - CENTRALNE ODKURZANIE AEROVAC

AEG Electrolux CENTRALNE ODKURZANIE AEROVAC

Telefon 22 615 80 90
E-mail biuro@aerovac.pl
Adres Tomaszowska 2, 04-840 Warszawa
AEG Central Vacuum Systems jest światowym liderem w produkcji systemów odkurzaczy centralnych. Urządzenia AEG dostępne są w ponad 50 krajach na świecie. Nasz sukces zawdzięczamy jakości naszych urządzeń, których codzienna eksploatacja przyczynia się do poprawy jakości powietrza w tysiącach domów na całym świecie.AEG Central Vacuum Systems jest dostawcą całego asortymentu tworzącego kompletną ofertę systemu... Czytaj więcej
AEG Electrolux

AEG Central Vacuum Systems jest światowym liderem w produkcji systemów odkurzaczy centralnych. Urządzenia AEG dostępne są w ponad 50 krajach na świecie. Nasz sukces zawdzięczamy jakości naszych urządzeń, których codzienna eksploatacja przyczynia się do poprawy jakości powietrza w tysiącach domów na całym świecie.

AEG Central Vacuum Systems jest dostawcą całego asortymentu tworzącego kompletną ofertę systemu odkurzaczy centralnych. Składają się na nią jednostki centralne, zestawy i akcesoria do sprzątania oraz materiały instalacynje.

AEG Central Vacuum Systems należy do Electrolux Home Care Products North America, która jest częścią A.B. Electrolux Sweden. Globalnego lidera w produkcji artykułów AGD, który dostarcza rocznie ponad 40 mln produktów do ponad 150 krajów na całym świecie.

Santech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmuje się dystrybucją systemów odkurzaczy centralnych wiodących producentów globalnych, są to: AEG należący do koncernu Electrolux, oraz Vacu-Maid i aeroVac należące do amerykańskiego koncernu LMI. Krajem pochodzenia wszystkich odkurzaczy centralnych oferowanych przez Santech są Stanu Zjednoczone Ameryki Północnej.

Santech jest również producentem zaawansowanych technicznie rekuperatorów przeznaczonych do stosowania w domach jednorodzinnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertę na stronie www.santech.com.pl

 

 

 

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA