Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz

Malowanie budki lęgowej dla jerzyków

Kolejna historia w cyklu „Rob in Wood - w poszukiwaniu miłośników drewna" - podróży do pięknych ludzi i miejsc, z produktami Vidarona, którymi mistrz stolarki niepokornej zabezpiecza i upiększa prace i obiekty z drewna.

Niedźwiedzice - Wieś Bociana na Dolnym Śląsku, słynna jest z wielkiej liczby właśnie bocianów. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice zaprosiło Rob in Wooda, by zbudował domki lęgowe dla jerzyków. Wizyta ekipy, budowa budek, zawieszenie na kominie miejscowej Szkoły, z udziałem miejscowej Straży Pożarnej i Zespołu ludowego - to wydarzenia, które przejdą do historii. Zobaczcie sami...

Rob in Wood do malowania daszku budki lęgowej zastosuje Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy marki Vidaron. To produkt, który impregnuje, chroni i dekoruje drewno. Dodatkowo impregnat Vidarona długotrwale zabezpiecza malowaną powierzchnię oraz zapewnia trwały kolor i efekt dekoracyjny. Charakteryzuje się też wczesną odpornością malowanej powierzchni na deszcz oraz szybkim wysychaniem - powierzchnia sucha w dotyku będzie już po jednej godzinie.

Impregnat ochrono-dekoracyjny ogrodowy Vidaron polecany jest do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni drewnianych, szczególnie architektury ogrodowej, pergol, drewnianych elementów dekoracyjnych, altan, ogrodzeń i bram. Produkt zaś nie jest przeznaczony do impregnowania drewnianych podłóg, schodów i ciągów komunikacyjnych.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum