Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Płyty gipsowe (g-k, g-w), profile, mocowania

Suchy jastrych FERMACELL na kanale PSB TV

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-07-01

Chcesz dowiedzieć się co to jest suchy jastrych i dlaczego go stosować? Masz świetną okazję. Otóż FERMACELL we współpracy z Grupą PSB przygotował ciekawy film na ten temat. Nasz nowy materiał dostępny jest na kanale PSB TV, czyli w miejscu, gdzie oprócz informacji na temat elementów jastrychowych FERMACELL znajdziesz także wiele ciekawych pomysłów i porad dotyczących remontu domu, aranżacji mieszkania i urządzania ogrodu.

Po raz pierwszy w telewizji będzie można zobaczyć dlaczego warto stosować suchy jastrych z elementów gipsowo-włóknowych FERMACELL oraz jak prawidłowo go ułożyć. Pięciominutowy film przedstawia rekonstrukcję posadzki na stropie z belek drewnianych w budynku mieszkalnym. Oglądając go, poznasz zalety i ogólne zasady montażu suchego jastrychu FERMACELL.

Po raz pierwszy w telewizji będzie można zobaczyć dlaczego warto stosować suchy jastrych z elementów gipsowo-włóknowych FERMACELL

Zdjęcia z budowy są bardzo inspirujące, przedstawione prosto i na temat, tak, aby przyciągnąć szeroką widownię. Film zostały zrealizowany w trakcie remontu mieszkania w jednej z przedwojennych kamienic na warszawskiej Woli. W roli eksperta występuje Marek Piotrowski, Techniczny Konsultant Sprzedaży FERMACELL. Film w czytelny i prosty sposób prezentuje zalety rozwiązania jakim jest suchy jastrych. Cały materiał został zrealizowany na placu budowy, a dokładniej podczas rekonstrukcji posadzki na drewnianym stropie, co znacznie pomaga przyswoić sobie wiedzę z tematyki jastrychów. Jednakże przedstawione na filmie rozwiązanie może być również stosowane do innych rodzajów stropów i pomieszczeń. Dzięki fachowej, ale dobrze przekazanej przez specjalistę wiedzy zasady montażu suchych jastrychów, ich zalety oraz ograniczenia, a także wszystkie skomplikowane informacje dotyczące funkcjonowanie warstw stropów stają sie bardzo zrozumiałe dla każdego widza.

Zdjęcia z budowy są bardzo inspirujące, przedstawione prosto i na temat, tak, aby przyciągnąć szeroką widownię

FERMACELL poprzez pojawienie się w kanale PSB TV realizuje kilka celów

- "Udostępniając ten film chcemy zwiększyć świadomość społeczną na temat marki FERMACELL, a jednocześnie pokazujemy, jak szybko i skutecznie można przeprowadzić remont przy zastosowaniu elementów jastrychowych wykonanych z płyt gipsowo-włóknowych. Oprócz tego pokazujemy, że zależy nam zarówno na współpracy z majsterkowiczami, jak i profesjonalistami. Jeżeli po obejrzeniu filmu będą jakieś dodatkowe pytania dotyczące suchego jastrychy, to służymy fachowym doradztwem technicznym. W praktyce oznacza to, że pomożemy rozwiązać każdy problem dotyczący systemów suchej zabudowy". – zapewnia Marek Mańkowski, dyrektor sprzedaży FERMACELL.

Nowy film dostępny jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=4rJSS071DaM

źródło i zdjęcia: Fermacell Systemy suchej zabudowy Płyty gipsowo-włóknowe, cementowe

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA