Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pusta

Strona abra-meble.pl – wyróżniona przez miesięcznik Forbes

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2011-03-04

Nowa witryna firmowa Abra S.A. otrzymała prestiżowe wyróżnienie e-diamenty Forbes&Onet.pl  2011 roku. Strona www.abra-meble.pl doceniona została przez specjalne jury wybierające najlepsze korporacyjne witryny internetowe spośród firm, które znalazły się w tegorocznym rankingu Diamentów Forbesa 2011 roku.

Strona  abra-meble.pl otrzymała wyróżnienie e-diamenty Forbes 2011 roku. Podczas oceniania stron internetowych pod uwagę brane były takie aspekty jak: prezentacja produktów lub usług, wykorzystanie e-rozwiązań, możliwość zakupu i dokonania płatności elektronicznych oraz ogólnie funkcjonalność serwisu.

Oprócz e-diamentów ABRA S.A. otrzymała drugą lokatę w Małopolsce oraz 25-te miejsce na iście ogólnopolskiej pośród firm najszybciej zwiększających swoją wartość w ostatnich trzech latach działalności. Obie nagrody wręczono 23 lutego podczas małopolskiej gali w hotelu Pod Różą w Krakowie. Odebrał je osobiście Piotr Lisowski – Członek Zarządu i Dyrektor Marketingu Abra S.A.

Sprzedaż mebli w swoim sklepie internetowym Abra rozpoczęła od 2007 roku. Po dwóch latach działalności ilość wizyt na stronie zwiększyła się ponad 8-krotnie, a zysk ze sprzedaży o niemal 300%. Spółka planuje dalszą ekspansję na tym polu i rozwijanie oferty produktowej sprzedawanej za pośrednictwem swojego e-sklepu.

- Widzimy ogromny potencjał w rozwoju w internecie i dlatego mocno inwestujemy w ten kanał  sprzedaży. Mamy nadzieję, że nie tylko młode pokolenie Polaków niebawem przekona się do kupowania mebli w sieci, które może być równie proste, wygodne i pewne, jak zakup w tradycyjnie rozumianej placówce handlowej – mówi Piotr Lisowski.

Od samego początku e-sklep oferował nabywcom taki sam asortyment jak w sklepie tradycyjnym: sofy, narożniki, meble wypoczynkowe, ścianki, stoliki kawowe, materace, meble do gabinetu, systemy meblowe, wyposażenie sypialni, meble młodzieżowe, a we wrześniu 2009 w ofercie dodana została nowa kategoria produktowa– DEKORACJE, która nadal jest przez firmę rozwijana.

Za pośrednictwem strony internetowej użytkownicy nie tylko mogą zapoznać się z całą ofertą produktową firmy ale również zapisać do nowego programu lojalnościowego – DOMATOR, pozwalającego na uzyskanie dodatkowych przywilejów i promocji dla klientów sieci Abra.


Źródło: FlamingoPR

Więcej

 

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum