Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Avante Okna PVC, drzwi przesuwne PVC
avante.pl
Avante Okna PVC, drzwi przesuwne PVC
Dane kontaktowe:
55 888 0 222
Eugeniusza Kwiatkowskiego 6, 82-300 Elbląg

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Odkryj doskonałość bramy PRIME

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji - bramę, która nie jest jedynie transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Właśnie taką bramą jest PRIME.

Odkryj doskonałość bramy PRIME

Brama PRIME, innowacyjna i dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. Jest to w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, która zapewni Ci pewność, że wybrałeś najlepiej.

Bądź pierwszy, bądź Prime

PRIME nie ma sobie równych. Klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego, co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy.

Elastyczne osłony międzypanelowe wraz z aluminiowym profilem, który je mocuje, gwarantują zwiększoną stabilność i bezpieczeństwo
Elastyczne osłony międzypanelowe wraz z aluminiowym profilem, który je mocuje, gwarantują zwiększoną stabilność i bezpieczeństwo

Oryginalny panel INNOVO

Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME, stworzono panel INNOVO, który jest unikalny na skalę światową. Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewnia mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnienień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.

Panel INNOVO, o grubości 60 mm, pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Stanowi jednocześnie doskonałą bazę budowy płaszcza. Specjalne rozwiązania, takie jak system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, zapewniają stabilne mocowanie elementów, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji.

Elastyczna osłona międzypanelowa i ukryty zawias

Elastyczna osłona międzypanelowa i aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność. Ukryty zawias dodaje elegancji i dyskrecji, a pianka poliuretanowa gwarantuje doskonałe parametry termoizolacyjne.
Podsumowanie

Brama PRIME to technologiczny i innowacyjny przełom. To brama, która łączy w sobie nowoczesność, bezpieczeństwo i elegancję, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając bramę PRIME, wybierasz doskonałość.

źródło i zdjęcia: Avante