PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Automatyka, sterowanie, inteligencja

Sterowanie ogrzewaniem na zawołanie - nowa usługa SALUS Controls i ENGO Controls

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-07-07

Budujesz wymarzony dom? A może planujesz gruntowny remont? Pomyśl o nowoczesnym sterowaniu ogrzewaniem – to pozwoli ograniczyć wydatki w sezonie grzewczym. Pomogą Ci w tym dwie marki: SALUS Controls oraz ENGO Controls, które oferują darmową wycenę i pomoc montażową na terenie całej Polski.

Bezpłatne przygotowanie oferty - specjalnie dla Ciebie

Projektując swoje systemy sterowania ogrzewaniem SALUS Controls i ENGO Controls skupiają się na wydajności, ekologii oraz wygodzie klienta. Chodzi o to, aby zużycie paliwa grzewczego było jak najmniejsze, ponieważ to obniża koszt eksploatacji domu i ogranicza emisję szkodliwych produktów spalania.

Aby system spełniał te warunki, pracujące w nim sterowniki muszą być właściwie dobrane do typu ogrzewania i warunków panujących w budynku – a te u każdego są inne. Wybór odpowiednich urządzeń to zadanie, w którym łatwo się pogubić.

Dlatego warto zaufać profesjonalistom! Jeszcze na etapie projektowania inwestycji, eksperci SALUS Controls i ENGO Controls bezpłatnie pomogą Ci wybrać sterowniki idealne dla Twojej instalacji grzewczej. Remontując dom lub mieszkanie, zadzwoń. Poznasz najlepsze warianty montażu, modele oraz liczbę potrzebnych regulatorów, ewentualny osprzęt dodatkowy.

Jeśli będziesz miał życzenie, dowiesz się więcej o systemie SALUS Smart Home, zmieniający domową przestrzeń w przestrzeń inteligentną. Nauczysz się programowania reguł OneTouch, które zautomatyzują Twoje wnętrza, tworząc powiązania między pracą urządzeń.

Jednym słowem, bez względu na to czy planujesz budowę czy większy remont, warto pomyśleć o systemie sterowania na miarę potrzeb. SALUS Controls i ENGO Controls wycenią go dla Ciebie, potem nauczą obsługi – usługę otrzymasz całkowicie ZA DARMO.

Profesjonalny montaż

Wydajna praca każdego systemu sterowania ogrzewaniem zależy nie tylko od urządzeń, ale i od montażu. W przypadku nowoczesnych technologii każdy szczegół ma znaczenie. Wprowadzając do domu urządzenia sterujące warto powierzyć to zadanie instalatorom, którzy dobrze je znają.

Dlatego twórcy programu STEROWANIE NA ZAWOŁANIE zalecają korzystanie z usług certyfikowanych instalatorów. Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie systemu, doradcy SALUS Controls i ENGO Controls wskażą Ci monterów, którzy znają tę technologię od podszewki.

Wieloletnie wsparcie techniczne

Firma i klient są partnerami biznesowymi, co wymaga odpowiedzialności za produkt. SALUS Controls i ENGO Controls oferują pomoc w obsłudze urządzeń przez cały okres ich użytkowania. Możliwość korzystania z darmowej porady technicznej jest bezterminowa.

CO ZYSKUJESZ?

  • DARMOWĄ pomoc w doborze systemu sterującego
  • DARMOWĄ wycenę produktów
  • 5 lat gwarancji na urządzenia
  • kontakt z certyfikowanym instalatorem
  • DARMOWE wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania produktów
4 kroki do idealnego sterowania.
4 kroki do idealnego sterowania.

Jak skorzystać z usługi?

Wystarczy zamówić konsultację i opowiedzieć doradcom o swoich planach budowlanych lub remontowych! Strona: www.sterowanienazawolanie.pl

źródło i zdjęcia: SALUS Controls