Energooszczędne pompy ciepła Rotenso Aquami

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Energooszczędne pompy ciepła Rotenso Aquami

Pompy ciepła Rotenso® Aquami Split i Rotenso® Aquami Monoblock to bezobsługowy, oszczędny i ekologiczny sposób na ogrzewanie pomieszczeń i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Dzięki zawansowanej technologii pompy ciepła Rotenso Aquami należą dziś do najbardziej innowacyjnych oraz energooszczędnych rozwiązań o wysokiej wydajności grzewczej do temperatury zewnętrznej -25°C.

aktualizacja: 2021-12-16 06:23:23

Pod względem komfortu użytkowania, kosztów eksploatacji i ekologii wygrywają z innymi źródłami ciepła. W przypadku standardowego modelu pompy Rotenso Aquami Split 8kW, która wystarcza do ogrzania domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 160 m2 i podgrzania wody użytkowej dla 4-osobowej rodziny, efektywność energetyczna jest bardzo wysoka - stosunek energii pobranej do oddanej to nawet 1:5!

Szeroki zakres wydajności, od 6 kW do nawet 96 kW pozwala optymalnie dobrać właściwą moc pompy i tym samym zmniejszyć przyszłe koszty eksploatacji.

W bogatym typoszeregu pomp ciepła Rotenso® Aquami znajdują się innowacyjne rozwiązania typu Aquami Multi Split, będące kombinacją układu pompy ciepła powietrze-woda i pompy powietrze-powietrze, pozwalające realizować naprzemiennie dwie funkcje tj. efektywnego ogrzewania lub klimatyzacji budynków.

www.rotenso.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje