Program doboru pomp ciepła STIEBEL ELTRON

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Program doboru pomp ciepła STIEBEL ELTRON

Program zaczyna się od ogólnych pytań dotyczących domu lub projektu. Po udzieleniu odpowiedzi na łącznie siedem pytań, użytkownik otrzyma od STIEBEL ELTRON sugestie dotyczące rozwiązania typu PREMIUM / PLUS, w zależności od oceny i wyniku, który odpowiada odbiorcy. Aby uzyskać kompletną ofertę na projekt pompy ciepła - z dostawą i montażem pompy ciepła - wystarczy podać swoje dane osobowe.

aktualizacja: 2021-12-01 06:44:22

Program pyta o wymagania w domu lub w ramach projektu budowlanego, poza tym o liczbę osób i metraż powierzchni. W ten sposób użytkownik otrzymuje skrojoną na miarę, osobistą konfigurację i rekomendację produktu lub zestawu produktów, dostosowaną do wymagań. W kolejnym kroku i za pomocą jednego kliknięcia można zapytać o niewiążącą ofertę od wykwalifikowanego wykonawcy bezpośrednio on-line. Następnie specjalista skontaktuje się z odbiorcą, określi ofertę podczas wizyty na miejscu i odpowie na wszystkie pytania.

Pompy ciepła wykorzystują energię z powietrza, wody lub ziemi. Te źródła energii są obecne w środowisku. Dzięki temu ich użytkownik będzie bardziej niezależny od skończonych źródeł energii, np. ropy i gazu. Jedyną energią zużywaną przez pompę ciepła jest energia elektryczna potrzebna do zasilania sprężarki. Zaopatrzenie w ciepłą wodę można również zagwarantować, jeśli pompa ciepła jest połączona z zasobnikiem ciepłej wody.

Jest wiele argumentów przemawiających za inwestowaniem w modernizację systemu grzewczego. Dzięki pompie ciepła STIEBEL ELTRON cztery ściany są nie tylko efektywnie ogrzewane. Wystarczy połączyć pompę z systemem fotowoltaicznym i samodzielnie wykorzystać zalety niedrogiej energii słonecznej. System pompy ciepła przechowuje nadmiar energii słonecznej w postaci ciepła. Obniża to koszty energii i emisję CO2.

Więcej informacji: www.stiebel-eltron.pl.

Firma powiązana:
Stiebel Eltron Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje