Pompa ciepła HYDRONIC UNIT B HE

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Pompa ciepła HYDRONIC UNIT B HE

HYDRONIC UNIT B HE to pompa ciepła typu monoblok przeznaczona do montażu w domach jednorodzinnych, służąca do zaspokajania potrzeb związanych z ogrzewaniem pomieszczeń, chłodzeniem i produkcją ciepłej wody użytkowej. Pompa przygotowana jest do pracy przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -20°C.

aktualizacja: 2021-05-28 07:09:14

Praca jednostki w okresie zimowym jest zoptymalizowana i osiąga wysokie współczynniki sezonowej efektywności energetycznej, także dzięki funkcji odszraniania "Free Defrost", która przy dodatnich zewnętrznych temperaturach powietrza umożliwia odszronienie wymiennika bez inwersji cyklu. Pozwala to na zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej w okresie ogrzewania i na odczuwalne podwyższenie komfortu w pomieszczeniach.

Pompa HYDRONIC UNIT B HE może być zainstalowana jako samodzielne źródło ciepła albo stanowić część hybrydowego systemu. Wielofunkcyjny panel REC10CH dostępny jako dodatkowe akcesorium umożliwia proste i intuicyjne zarządzanie pracą pompy ciepła i całego systemu, w którym jest zainstalowana. Czytelny, podświetlany ekran wraz z przyciskami pozwala na łatwe zarządzanie różnymi źródłami ciepła, ustawianie temperatur czy przedziałów czasu pracy.

Firma powiązana:
Rug Riello

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Koszty instalacji pompy ciepła
Koszty instalacji pompy ciepła
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje