LWDV 91-1/3 - powietrzna pompa ciepła monoblok z naturalnym czynnikiem R290

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
LWDV 91-1/3 - powietrzna pompa ciepła monoblok z naturalnym czynnikiem R290

Pierwsza i najdłużej obecna na rynku inwerterowa pompa ciepła z naturalnym czynnikiem R290 (propan). To trwały i niezmienny status modelu alira LWDV marki alpha innotec. Monoblok LWDV pokrywa zapotrzebowanie od 6 do 12 kW i występuje w konfiguracjach z modułem hydraulicznym (HDV) lub stacją hydrauliczną (HSDV) z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. dla mniejszego, lub większego zapotrzebowania.

aktualizacja: 2020-07-23 12:23:01

Ze względu na wysoki współczynnik COP oraz wysoką temperaturę na zasilaniu (do 70 °C), model ten spełnia rządowe wymogi w kwestii dofinansowań, nawet w trybie monoenergetycznym. Dzięki obudowie z anodowanego aluminium LWDV jest odporna na trudne warunki atmosferyczne.

Specjalny "tryb cichy" sprawia, że głośność pompy to jedynie 34,9 dB w odległości 4,5 metra. Jako pompa regulowana inwerterowo, pracuje szczególnie energooszczędnie, dopasowując swoją moc do rzeczywistego zapotrzebowania budynku. Dzięki czynnikowi R290, modele LWDV są neutralne dla środowiska i charakteryzują się niezwykle dobrym utrzymaniem mocy w niskich temperaturach zewnętrznych, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej sprawności.

Dla wszystkich pomp alpha innotec, w tym dla LWDV, producent zapewnia darmowe sterowanie online dzięki usłudze alpha web i alpha app oraz 5 lat gwarancji fabrycznej w standardzie.

Firma powiązana:
alpha Innotec

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Koszty instalacji pompy ciepła
Koszty instalacji pompy ciepła
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje