Nagroda specjalna dla NIBE-BIAWAR za rekordową sprzedaż pomp ciepła

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nagroda specjalna dla NIBE-BIAWAR za rekordową sprzedaż pomp ciepła

W lutym 2020 r. firma NIBE-BIAWAR otrzymała prestiżowe wyróżnienie od NIBE Energy Systems za uzyskanie ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych w Polsce za rok 2019.

aktualizacja: 2020-03-27 13:16:26

Ubiegły rok był rekordowy pod względem sprzedaży produkowanych przez firmę urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, szczególnie w segmencie pomp ciepła, rekuperatorów i systemów fotowoltaicznych NIBE. Przychód firmy w 2019 roku przekroczył 176 mln, co ustanowiło 21% wzrost sprzedaży. Warto zaznaczyć, że największy wzrost osiągnięto w segmencie pomp ciepła NIBE - aż 63%!

NIBE-BIAWAR od lat kieruje się ideą zrównoważonego rozwoju, produkując urządzenia uznane za najlepszą dostępną technologię, które wspierane są dodatkowo np. poprzez zmiany warunków technicznych budynków (aktualnie WT 2021), ustawy antysmogowe, antykopciuchowe, zmiany podatkowe. Na sukces firmy oraz pozycję lidera rynku złożyło się wiele czynników, m.in. bardzo dobra opinia o marce NIBE, dobrze skrojona oferta, najwyższy poziom oferowanych urządzeń, a także pełne zaangażowanie i jakość usług firm instalacyjnych i doradców.

Nagroda specjalna dla NIBE-BIAWAR za rekordową sprzedaż pomp ciepła

Warto zaznaczyć, że rok 2019 był również czasem wzrostu świadomości w zakresie budownictwa niskoemisyjnego, intensywnego rozwoju technologii pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii, co w połączeniu z programami dotacyjnymi takimi jak Szwedzka Dotacja do pomp ciepła NIBE oraz programem rządowym Czyste Powietrze i Mój Prąd, zagwarantowało tak spektakularny wynik sprzedażowy.

Firma powiązana:
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Koszty instalacji pompy ciepła
Koszty instalacji pompy ciepła
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje