Pompy ciepła Hewalex PCCO - 5 lat gwarancji bez przeglądów

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Pompy ciepła Hewalex PCCO - 5 lat gwarancji bez przeglądów

Pompy ciepła PCCO firmy Hewalex od samego początku ich wdrożenia, oferowane były z 5 letnim okresem gwarancji i zdalnym nadzorem pracy EKONTROL ujętym w cenie urządzenia.

aktualizacja: 2019-09-30 11:20:43

Producenci pomp ciepła udzielają coraz częściej dłuższych niż 2 lata okresów gwarancji. Odbywa się to jednak przy konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Najczęściej właściciel urządzenia jest zobowiązany do wykonywania płatnych sezonowych przeglądów.

Ich koszt wynosi zależnie od producenta zazwyczaj od 300 do 600 zł. Tak więc stanowi to poważną część rocznych kosztów eksploatacji pompy ciepła. Pompy ciepła PCCO od samego początku ich wdrożenia, oferowane były z 5 letnim okresem gwarancji i zdalnym nadzorem pracy EKONTROL ujętym w cenie urządzenia.

Kolejna generacja systemu nadzoru pracy wprowadzona została wiosną 2019 roku pod nazwą EKONTROL DIAGNOSTYKA. To innowacyjne rozwiązanie dokonuje stale analizy pracy pompy ciepła na podstawie 54 punktów pomiarowych.

Raporty z pracy są generowane automatycznie i przesyłane co miesiąc do użytkownika. Ewentualne niedomagania są sygnalizowane odpowiednio wcześniej wraz z zaleceniami postępowania. Dzięki temu wyeliminowano obowiązek prowadzenia płatnych przeglądów zależnych tylko od przedziałów czasu.

Firma powiązana:
Hewalex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny