Wirtualny asystent od alpha innotec

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Wirtualny asystent od alpha innotec

Alpha innotec przedstawia Adama - pierwszego na świecie chatbota, który pomaga dobrać gruntowe lub powietrzne pompy ciepła pod konkretne zapotrzebowanie. Korzystanie z niego jest wyjątkowo łatwe oraz możliwe 24/7 z każdego miejsca.

aktualizacja: 2019-09-05 13:59:48

Na urlopie, w domowym zaciszu, czy w komunikacji miejskiej - wystarczy smartfon lub inne urządzenie mobilne i już w trzech prostych pytaniach chatbot potrafi określić zapotrzebowanie konkretnego budynku na ciepło. Podczas dalszej rozmowy wyliczy także roczne koszty energii elektrycznej zużywanej przez pompę ciepła, nawet z rozbiciem na ogrzewanie domu oraz produkcję ciepłej wody użytkowej. Tym samym może służyć z powodzeniem jako porównywarka różnic zużycia energii rozważanych pod inwestycję typów pomp.

Adam to również strażnik czystego powietrza. Jednym kliknięciem umożliwia zapisanie się na alarm smogowy, a następnie przesyła informację zawsze wtedy, gdy jakość powietrza przekracza dopuszczalne normy. Inną opcją jest otrzymywanie codziennych powiadomień o aktualnym stanie powietrza. Wirtualny asystent kieruje też do, autoryzowanych partnerów alpha innotec - najlepszych specjalistów pomp ciepła oraz informuje o bieżących promocjach.

Chatbot odpowiada też na szereg innych pytań związanych z tematyką pomp ciepła, a jeśli jego wiedza jest niepełna, pytanie nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi i jest przekierowane do realnego konsultanta. Z pomocy Adama można skorzystać na alpha-innotec.pl oraz powiązanych stronach, czyli na sopc.pl, hydro-tech.pl, z poziomu fanpage’a alpha innotec na facebooku, oraz przez messengera.

Bezpośredni link: m.me/612478715577679

Firma powiązana:
Alpha Innotec

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny