Szwedzka promocja na pompy ciepła od NIBE przedłużona do 15 lipca 2024 r.

Szwedzka promocja na pompy ciepła od NIBE przedłużona do 15 lipca 2024 r.

W związku z ogromnym zainteresowaniem "Szwedzką promocją - wiosna 2024", organizator promocji NIBE-BIAWAR Sp. z o.o., którego misją jest zapewnienie energooszczędnych i ekologicznych pomp ciepła pomagających zmniejszyć wpływ na klimat, wydłużył termin rejestracji w promocji do 15.07.2024 r. Pula urządzeń objętych promocją została zwiększona o 100 szt. gruntowych pomp ciepła NIBE i 200 szt. pomp powietrznych w postaci zestawów NIBE SPLIT.

W ramach promocji, producent oferuje wsparcie w postaci obniżenia ceny katalogowej netto: o 5000 zł w przypadku wybranych modeli gruntowych pomp ciepła NIBE oraz do 5000 zł w przypadku powietrznych pomp ciepła NIBE SPLIT w postaci zestawów: Compact (AMS 10 z BA-SVM 10) lub Comfort (AMS 10 z SHB 10).

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się na stronie www.szwedzkapromocja.pl. Regulamin promocji oraz szczegółowe informacje dot. modeli i zestawów pomp ciepła objętych promocją, a także aktualna liczba dostępnych urządzeń na www.szwedzkapromocja.pl.

Wybierz pompy ciepła renomowanego producenta - szwedzkiego koncernu NIBE AB, projektującego i produkującego pompy ciepła już od 43 lat!

Firma powiązana: NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Komentarze

Czytaj tak, jak lubisz
W wersji cyfrowej lub papierowej
Moduł czytaj tak jak lubisz