DWA ZŁOTE MEDALE dla najnowszej gruntowej pompy ciepła NIBE S1256

DWA ZŁOTE MEDALE dla najnowszej gruntowej pompy ciepła NIBE S1256

Dwoma Złotym Medalami: Targów INSTALACJE oraz Targów ENEX została nagrodzona w 2024 roku innowacyjna pompa ciepła NIBE S1256. Nagrody przyznane zostały przez prestiżowe grono ekspertów branży.

ZŁOTY MEDAL to nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów - za produkty wyróżniające się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Nagrodzone urządzenie: NIBE S1256 to zaawansowana technologicznie i najbardziej energooszczędna gruntowa pompa ciepła, która pobiła rekord efektywności wśród pomp ciepła marki NIBE, osiągając sezonowy współczynnik efektywności SCOP na poziomie aż 6,22! Uzyskano to dzięki zastosowaniu nowego, bardziej przyjaznego dla klimatu czynnika chłodniczego R454B o niskim współczynniku globalnego ocieplenia, w połączeniu z technologią inwerterowo sterowanej sprężarki.

Pompa ciepła zapewnia zoptymalizowane oszczędności, ponieważ automatycznie dostosowuje się do zmiennego zapotrzebowania na ciepło w ciągu roku. Zaprojektowana została z myślą o niskim poziomie hałasu i idealnie sprawdzi się zarówno w nowych budynkach, jak i do wymiany istniejących źródeł ciepła. Dzięki zintegrowanemu modułowi Wi-Fi i możliwości połączenia z bezprzewodowym wyposażeniem dodatkowym, NIBE S1256 staje się naturalną częścią inteligentnego domu.

NIBE S1256 jest pompą dwufunkcyjną z modulowaną mocą grzewczą do 8, 13 i 18 kW i zintegrowanym zasobnikiem c.w.u. Dostępna jest również wersja bez zasobnika jako model S1156.

Najwyższą jakość i efektywność pompy ciepła potwierdzają certyfikaty: HP Keymark oraz EHPA-Q.

Szwedzki koncern NIBE należy do grona liderów rynku rozwiązań w zakresie zrównoważonej energii w Europie, który prowadzi działalność od 1952 roku i produkuje pompy ciepła już od 43 lat!

Złoty Medal 2024
Złoty Medal 2024

W dniach 15.03-15.06.2024 r. trwa Szwedzka promocja pomp ciepła NIBE - wiosna 2024. Wszystkim chcącym ogrzać swój dom w czysty, energooszczędny i komfortowy sposób, NIBE oferuje wsparcie w postaci obniżenia ceny katalogowej netto wybranych modeli pomp ciepła: obniżenie ceny o 5 000 zł gruntowych pompy ciepła (w tym na najnowszą NIBE S1156/S1256) oraz do 5000 zł w przypadku zestawów powietrznych pomp ciepła NIBE SPLIT. Regulamin promocji oraz szczegółowe informacje dot. modeli i zestawów pomp ciepła objętych promocją można sprawdzić na www.szwedzkapromocja.pl.

Firma powiązana: NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Komentarze

Czytaj tak, jak lubisz
W wersji cyfrowej lub papierowej
Moduł czytaj tak jak lubisz