Hybrydowa pompa ciepła HPI G Hybrid od De Dietrich

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Hybrydowa pompa ciepła HPI G Hybrid od De Dietrich

Hybrydowa pompa ciepła HPI G Hybrid to innowacyjne rozwiązanie łączące w sobie kocioł gazowy kondensacyjny z zaawansowaną pompą ciepła typu powietrze/woda. Dzięki temu urządzeniu zapewnimy sobie nie tylko wydajne, ale także ekonomiczne i ekologiczne źródło ogrzewania.

aktualizacja: 2024-04-02 07:35:12
  • Zespół wewnętrzny składa się z kotła gazowego oraz podgrzewacza ciepłej wody użytkowej o imponującej pojemności 177 litrów. Dzięki podgrzewaczowi zintegrowanemu z kotłem, HPI G Hybrid gwarantuje wysoki komfort cieplny w łazienkach, nawet w przypadku korzystania z deszczownicy.
  • Zespół zewnętrzny wyposażony jest w wydajną sprężarkę typu Twin Rotary Scroll, parownik miedziany i wentylatory osiowe, zapewniając efektywne działanie i wydajność.
  • Dzięki zastosowaniu aplikacji DD Project Control, mamy możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smartfonu lub tabletu. Komfort w zasięgu jednego kliknięcia, gdziekolwiek jesteś!
  • Urządzenie może pracować z mocą kotła gazowego kondensacyjnego od 3,4 do 35,9 kW oraz pompy ciepła od 4,6 do 14,65 kW. Dzięki temu można dostosować działanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i warunków panujących w domu.
Firma powiązana:
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!