Solplanet - nowoczesna technika grzewcza

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Solplanet - nowoczesna technika grzewcza

W biznesie jakim są pompy ciepła bardzo ważnym aspektem jest obsługa posprzedażowa. Niestety, wiele firm zapomina o tym punkcie i często kontakt z klientem kończy się w momencie zaksięgowania wpłaty. Są oczywiście firmy rozumiejące potrzeby swoich klientów i dbające o każdy aspekt jego obsługi. Jedną z nich jest Solplanet.

aktualizacja: 2024-02-06 07:23:28

Firma ta szkoli niezależnych instalatorów w zakresie montażu urządzeń, wskazuje, na co zwracać szczególną uwagę, aby zainstalowany sprzęt funkcjonował bez problemów przez wiele lat.

Uruchomione zostały infolinie dla instalatorów oraz dla użytkowników końcowych, tak żeby na każdym etapie było zapewnione wsparcie techniczne i natychmiastowa pomoc. Tam gdzie nie da się pomóc zdalnie, firma współpracuje z wyselekcjonowanymi partnerami serwisowymi, aby rzetelnie rozwiązywać wszelkie napotkane problemy.

Zawsze aktualny magazyn części zamiennych dopełnia całość tak, żeby każdy klient czuł się bezpiecznie i miał świadomość, że to nie najniższa cena uwarunkowała jego wybory zakupowe.

Firma powiązana:
Solplanet

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!