Gruntowa pompa ciepła EUROS GEO PRO 2.0

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Gruntowa pompa ciepła EUROS GEO PRO 2.0

EUROS GEO PRO 2.0 to gruntowa pompa ciepła od EUROS ENERGY, dedykowana dla dużych domów jednorodzinnych. Sprawdzi się również idealne w małych i średnich budynkach wielorodzinnych.

aktualizacja: 2022-11-09 06:21:41

EUROS GEO PRO 2.0 opracowana została w dwóch wersjach. Pierwsza o mocy 27,8 kW przeznaczona do ogrzewania powierzchni nieprzekraczających 800 m2, oraz druga wersja o mocy 53,3 kW dla maksymalnie 1200 m2.

Montaż pompy ciepła GEO PRO 2.0 możliwy jest zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz w estetycznie wykonanym kontenerze. To rozwiązanie sprawia, iż wybór pompy ciepła od Euros Energy stwarza wiele innowacyjnych możliwości zastosowania jak i umiejscowienia całej instalacji.

Warto dodać, że temperatura zasilania sięga nawet 83°C, a w instalacji zastosowany został ekologiczny czynnik chłodniczy R513A. W pompach GEO PRO 2.0 zastosowano nowy układ automatyki poprawiający efektywność i trwałość całej instalacji jak i urządzenia.

Firma powiązana:
EUROS ENERGY

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!