Idealny czas na fotowoltaikę z FG Energy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Idealny czas na fotowoltaikę z FG Energy

Boom na fotowoltaikę trwa już od wielu miesięcy i to nie bez przyczyny. Świat wówczas zmierza w dobrą stronę i wprowadzane jest coraz więcej ekologicznych rozwiązań. Obecnie na rynku mamy bardzo szeroki wybór firm fotowoltaicznych, ale tylko niektóre z nich oferują tak kompleksową obsługę, jak FG Energy.

aktualizacja: 2021-09-16 04:55:05

Zakres pracy firmy obejmuje profesjonalne doradztwo, montaż paneli, opiekę posprzedażową, a nawet pomoc w uzyskaniu dotacji. Ponadto sprzedawane panele są najwyższej jakości, a firma FG Energy oferuje 25-letnią gwarancję na wydajność paneli fotowoltaicznych.

Fotowoltaika to jednak nie tylko ekologia i wsparcie planety, ale przede wszystkim ogromne oszczędności. Rok 2021 to bowiem najlepszy i być może ostatni tak korzystny moment na instalację fotowoltaiki. Wiąże się to z zapowiadanymi przez rząd zmianami w prawie, po których wprowadzeniu prosumenci mogą być stratni nawet tysiąc złotych rocznie, a ponadto mogą nie mieć możliwości skorzystania z dotychczasowych dotacji.

Jeśli jednak zdecydujemy się na inwestycję w panele PV do końca bieżącego roku, zmiany nie będą obowiązywały. Przez kolejne 15 lat będzie można rozliczać się na starych zasadach, a przy tym nadal można wziąć udział w programach dofinansowania. Warto również zaznaczyć, że panele są obecnie około 40% tańsze niż kiedykolwiek.

Kiedy więc zainwestować w zieloną energię, jeśli nie teraz?

Więcej informacji na: fgenergy.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA