EKO DOM Z ENERGIĄ - cykl merytorycznych spotkań dla przyszłych prosumentów

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
EKO DOM Z ENERGIĄ - cykl merytorycznych spotkań dla przyszłych prosumentów

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów "EKO DOM z ENERGIĄ", organizowane przez Pionier Energia - ogólnopolską firmę z branży OZE. Patronat nad tym cyklem objął portal "BudujemyDom.pl" oraz firma "Winaico", dystrybutor modułów PV.

aktualizacja: 2021-02-01 12:05:02

Firm w branży OZE i dostępnych ofert na rynku są tysiące, przez co, jako Klient możesz czuć się przytłoczony ilością informacji jakie otrzymasz.

Jesteśmy po to by Ci doradzić a jeśli będzie taka potrzeba również zaprojektujemy Twoją instalację. Podpowiemy Ci też na co zwrócić uwagę planując swoją eko inwestycję, jak nie przepłacić i mieć gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Wskażemy też różne możliwości finansowania i wyjaśnimy jak skorzystać z programów dofinansowań.

Dlatego jeśli planujesz inwestycję, budujesz lub remontujesz dom i jesteś ciekawy czy te rozwiązania są dla Ciebie, odwiedź www.pionier-energia.pl i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nie ma tematów tabu. Jesteśmy otwarci na rozmowę i pomoc.

Startujemy 25 lutego! A już dziś zapraszamy Cię na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/pionierenergia/ oraz kanał na Youtube.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje