Instalacje fotowoltaiczne od GrantON

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Instalacje fotowoltaiczne od GrantON

W ofercie GrantON znajdują się instalacje fotowoltaiczne dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych. W obecnej chwili najczęściej montowana instalacja fotowoltaiczna ma moc około 6 kWp do 9 kWp. Zapewni ona optymalną produkcję energii dla większości gospodarstw domowych, a ponadto wyprodukuje nadwyżkę, którą będzie można odsprzedać do Zakładu Energetycznego.

aktualizacja: 2022-12-05 09:11:55

GrantON zajmuje się wykonywaniem instalacji zarówno tradycyjnych, jak i hybrydowych, niezależnie od umiejscowienia - mogą być one zamontowane zarówno na dachu czy elewacji, jak i na gruncie. Wykonujemy także instalacje w oparciu o trackery fotowoltaiczne jedno- i dwuosiowe.

W ramach oferty fotowoltaiki dla domu zapewniamy przeprowadzenie audytu energetycznego, na podstawie którego możemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Poza wykonaniem projektu, pomagamy naszym klientom z dopełnieniem wszystkich formalności, które związane są z przyłączeniem do sieci oraz uzyskaniem dofinansowania lub ulgi.

www.granton.com.pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!