Prawdziwa czerń od renomowanego producenta systemów fotowoltaicznych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Prawdziwa czerń od renomowanego producenta systemów fotowoltaicznych

Rodzina modułów fotowoltaicznych Encor wzbogaciła się o kolejny model. Tym razem producent - firma Corab - proponuje panel, który z pewnością spodoba się użytkownikom ceniącym sobie jakość, wydajność, a także estetykę. Moduł Encor EC395M to prawdziwy "full black".

aktualizacja: 2022-05-18 07:42:04

Moduły fotowoltaiczne Encor cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, gdyż wyróżniają się na rynku wysoką klasą wykonania w połączeniu z rozsądnie skalkulowaną ceną. Corab - wiodący europejski producent rozwiązań dla energii słonecznej - restrykcyjnie czuwa nad specyfikacją, procesem wytwarzania oraz wieloetapowa kontrolą jakości modułów Encor. Należy przypomnieć, że w portfolio polskiego lidera transformacji energetycznej znajdują się moduły monokrystaliczne, full black czy bifacial o różnej mocy.

Panele sygnowane marką Encor znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju konstrukcjach fotowoltaicznych. Doskonale sprawdzają się zarówno na dachach, jak i np. przy carportach lub farmach fotowoltaicznych. Nowy przedstawiciel fotowoltaicznej rodziny Encor ma 108 ogniw (6x18) typu half cut. Moduł pokryty został czarną folią kompozytową i umieszczony na czarnej ramie z anodowanego aluminium. To, co dodatkowo wyróżnia Encor EC 395M-10-108FB 395 Wp, to m.in. oryginalne złącza MC4, dłuższy przewód pozwalający na montaż elementu w poziomie.

Polska gwarancja produktowa wynosi 12 lat, a na wydajność - do 25 lat! Corab zadbał nie tylko o prostotę i łatwość instalacji, ale także o transport. Na standardowej palecie mieści się aż 36 modułów Encor.

www.corab.pl

Firma powiązana:
Corab

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Edi

26 Maj 2022, 06:37

Czarny panel to głupota. Wiadomo przecież że czarne panele nagrzewają się bardziej od słońca, a czym wyższa jego temperatura tym niższa sprawność. Cóż dla wielu wygląd ważniejszy niż sprawność.....

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje