Pewna inwestycja w fotowoltaikę z AS Energy

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Pewna inwestycja w fotowoltaikę z AS Energy

Panele fotowoltaiczne to przyjazne dla środowiska rozwiązanie, będące jednym z najlepszych sposobów na obniżenie rachunków za prąd i zyskanie niezależności energetycznej. Nie każdy system będzie jednak w równym stopniu wydajny i funkcjonalny. Poszukując najlepszych produktów na rynku, warto skierować uwagę na markę AS Energy - dystrybutora nowoczesnych instalacji PV.

aktualizacja: 2020-12-02 09:35:36

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Jak podają Polskie Sieci Elektroenergetyczne moc zainstalowana fotowoltaiki w Polsce na koniec września 2020 roku wyniosła 2,7 GW. Oznacza to wzrost o 6,1% w ciągu miesiąca i aż 166,3% rok do roku. Przekłada się to na rozrost sektora PV i pojawianie się na rynku nowych marek działających w tym obszarze.

Jedną z nich jest AS Energy, która proponuje kompletne zestawy fotowoltaiczne, a swoją ofertę kieruje do klientów biznesowych: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych.

Instalacja fotowoltaiczna na domu

Najwyższa jakość instalacji PV

AS Energy stawia na współpracę ze światowymi liderami branży fotowoltaicznej - w asortymencie dostępne są produkty tak znanych marek jak Jinko Solar, K2 i Solis.

Jinko Solar jest nie tylko największym producentem ogniw fotowoltaicznych na świecie, ale także (zgodnie z analizą Bloomberg New Energy Finance) najbardziej opłacalnym. Proponowane przez firmę moduły monokrystaliczne wyróżniają się doskonałą sprawnością, odpornością na trudne warunki atmosferyczne oraz wysoką wydajnością nawet przy niskim nasłonecznieniu.

Solis to z kolei, według międzynarodowego instytutu badawczego EuPDResearch, najlepsza marka falowników. To one jako pierwsze przeszły testy niezawodności PVEL, a w testach walidacyjnych DNV-GL wykazały najwyższe prognozy żywotności (w kategorii inwerterów stringowych). W ofercie AS Energy dostępne są w wersji jednofazowej, trójfazowej oraz trójfazowej 5G.

Natomiast K2 produkuje innowacyjne systemy montażowe - zarówno do dachów skośnych, jak i płaskich, o różnych typach wykończeń. Powstają one we własnym dziale rozwoju, co pozwala na ich stałą optymalizację.

Instalacja fotowoltaiczna od AS Energy

Ukierunkowanie na promocję fotowoltaiki

AS Energy koncentruje się nie tylko na proponowaniu wysokiej jakości rozwiązań PV, ale również na szerzeniu wiedzy o fotowoltaice. W listopadzie 2020 roku marka AS Energy została członkiem wspierającym Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV.

- Zdajemy sobie sprawę, że jakość życia przyszłych pokoleń zależy od stosowania dobrych praktyk w chwili obecnej, dlatego chętnie angażujemy się w zwiększanie świadomości społeczeństwa na temat korzyści płynących z sięgania po odnawialne źródła energii. Wierzymy, że dołączenie do tej organizacji pozwoli nam propagować rozwój fotowoltaiki w Polsce - mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy firmy RuckZuck, właściciela marki AS Energy.

Fotowoltaika AS Energy

AS Energy to nowa marka na rynku odnawialnych źródeł energii, stworzona przez firmę RuckZuck. Jest dystrybutorem pomp ciepła, a także wszystkich potrzebnych elementów do montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie. Dzięki współpracy ze światowymi liderami branży PV i HVAC (K2, JinkoSolar, Solis, Kaisai) proponuje szeroki wybór komponentów najwyższej jakości. Oferta produktowa skierowana jest do klientów biznesowych: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych.


Więcej informacji na stronie: www.asenergy.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje