Aplikacja mobilna Mój TAURON - zarządzanie płatnościami za energię
Opis aplikacji

Aplikacja mobilna Mój TAURON - to narzędzie, dzięki któremu przepiszesz licznik, jeśli sprzedajesz lub wynajmujesz swój dom lub mieszkanie. Zrobisz to zdalnie, bez wychodzenia z domu. Dzięki aplikacji możesz też łatwo zarządzać wydatkami domowymi, takimi jak rachunki za prąd czy gaz. W bezpieczny sposób dokonasz płatności - zbiorczo, albo osobno za każdą fakturę.

Mój TAURON ma również opcję automatycznych powiadomień SMS. Możesz ustawić powiadomienie, np. że zbliża się termin płatności twojej faktury. Dzięki temu nie musisz pamiętać o terminach, Tauron robi to za Ciebie. Tauron przygotował aplikację tak, żeby każdy użytkownik w łatwy sposób mógł kontrolować rachunki i zarządzać swoją umową z Tauronem.

Ale nie tylko. Może też załatwiać formalności, które do tej pory załatwiał w dużej mierze telefonicznie czy w punkcie obsługi klienta. Z aplikacji mogą korzystać klienci Taurona. Mogą ją pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub AppStore. Dostępna jest też za pośrednictwem strony www.mojtauron.pl.

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje