Aplikacja TaHoma - zarządzanie smart home
Opis aplikacji

Kompleksowość - aplikacja do zarządzania nawet 200 urządzeniami połączonymi z centralą TaHoma. Pozwala sterować roletami, żaluzjami, markizami i pergolami, osłonami wewnętrznymi (np. zasłonami), oświetleniem, ogrzewaniem, alarmem, bramami garażowymi i wjazdowymi oraz drzwiami.

Integracja i skalowalność - możemy sterować również urządzeniami takich producentów jak Philips, Danfoss, Sonos czy Velux. Całością możemy sterować przy pomocy asystentów głosowych (Amazon Alexa, Google Assistant) i platformy scenariuszy warunkowych IFTTT. Pozwala to zbudować domowy ekosystem, dopasowany do naszych potrzeb, którym sterujemy jednym kliknięciem w smartfonie. Ponadto możemy stopniowo dodawać kolejne urządzenia i tworzyć smart home etapami.

Komfort i prostota - kilkoma ruchami można dodawać urządzenia i z łatwością dopasować ich działanie do potrzeb w zależności od pory dnia, roku, pogody. Korzystanie z rozwiązań w technologii io-homecontrol® gwarantuje otrzymanie informacji zwrotnej - w aplikacji widzimy, w jakiej pozycji znajdują się rolety czy brama.

Łatwe zarządzanie - przez opcję scenariuszy, czyli określenie listy zadań, które zostaną wykonane przez poszczególne urządzenia, automatycznie o wskazanej godzinie.

Aplikacja TaHoma dostępna w sklepie:

Telefon: 22 509 53 00
https://www.somfy.pl/, biuro@somfy.pl
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje