Optex: nowe czujki ruchu z serii BX Shield

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2018-02-14 13:51:34
Optex: nowe czujki ruchu z serii BX Shield

Optex wprowadził na rynek czujkę ruchu z serii Shield - BXS. Linia tych produktów oprócz charakterystycznej dla OPTEX jakości wyróżnia się wysoką estetyką. W jej skład wchodzą łatwe w instalacji i konfiguracji detektory kurtynowe niskiego montażu wykorzystujące technologie pasywnej podczerwieni.

Czujki ruchu z serii BX Shield idealnie sprawdzają się przy zabezpieczeniu wąskiego obszaru bezpośrednio przyległego do zewnętrznych ścian budynku. Dostępność różnych wersji kolorystycznych ułatwia dopasowanie detektora do elewacji domu.

Technologia czterech piroelementów zastosowanych w serii umożliwia ustawienie dwóch niezależnych obszarów detekcji (lewego i prawego). Strefy mają regulowany zasięg do 12 m każdy. Czujka jest odporna na obecność małych zwierząt i niekorzystne warunki środowiskowe.

Aktywacja alarmu w detektorze niezależnie dla prawego i lewego obszaru detekcji jest przydatna w wypadku połączenia z kamerami CCTV. Rozwiązanie to wykorzystujemy w wideoweryfikacji alarmów, zarówno w zastosowaniach indywidualnych, jak i komercyjnych.

W produktach z serii Shield detekcja oraz rozwiązania ułatwiające instalacje łączą się z nowoczesnym wzornictwem. Współpraca OPTEX z uznanym biurem projektowym Ziba zaowocowała produktami, które trafiają w gust właścicieli domów i rezydencji - powiedział Jacek Wójcik, dyrektor zarządzający OPTEX Security.

Firma powiązana:
Optex Security Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny