MC740 - nowy rodzaj kontaktronów w oknach MS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
MC740 - nowy rodzaj kontaktronów w oknach MS

W ofercie MS więcej niż OKNA dostępny jest nowy rodzaj kontaktronów firmy Alarmtech - model MC740.

aktualizacja: 2022-02-14 10:19:36

Kontaktrony to inaczej magnetyczne czujniki, które informują o otwarciu lub uchyleniu okna. Każde jego nieuprawnione rozszczelnienie prowadzi do przerwania obwodu elektromagnetycznego i uruchomienia mechanizmu alarmowego.

Kontaktrony, mimo prostej budowy, stanowią istotną część systemu zabezpieczeń, pozwalającą wykryć włamanie jeszcze zanim intruz dostanie się do środka. Dzięki swoim atutom zyskują coraz większą popularność i w ostatnim czasie stały się niemal standardowym wyposażeniem nowoczesnych okien.

Nowy zestaw kontaktronów stosowany przez MS więcej niż OKNA funkcjonalnie nie różni się od poprzedniego, jest jednak inaczej zaprojektowany pod względem budowy i wyglądu. W tym modelu zarówno kontaktron, jak i magnes, zostały zamknięte w estetycznej, płaskiej obudowie, co pozwoliło na zmianę sposobu ich montażu. Odtąd kontaktrony z magnesami przyklejane są do powierzchni profili, a istniejące otwory na wkręty można wykorzystać do ich serwisowej wymiany.

Kontaktrony są dostępne w trzech kolorach: białym, brązowym oraz czarnym, co pozwala dopasować je do barwy wybranego profilu okna.

Nowy rodzaj kontaktronów firmy Alarmtech - model MC740
Nowy rodzaj kontaktronów firmy Alarmtech - model MC740
Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!