Nowe węże ssące MULTI-FLEX od firmy BVC Polska

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe węże ssące MULTI-FLEX od firmy BVC Polska

Firma BVC Polska oferuje nowy rodzaj węży ssących do odkurzaczy centralnych. Węże MULTI-FLEX wykonane są z oplotu z włókien syntetycznych, co gwarantuje niezwykłą wytrzymałość i odporność na zniszczenia.

aktualizacja: 2020-03-02 07:03:11

Węże MULTI-FLEX dostępne są w czterech długościach - 6 m, 7,5 m, 9 m oraz 12 m. Dodatkowo w zestawie dostępne są trzy rodzaje ssawek, które umożliwią szybkie i dokładne posprzątanie każdej powierzchni. Ssawka szczelinowa umożliwia dotarcie do najmniejszych zakamarków, ssawka do mebli tapicerowanych dzięki filcowemu paskowi pozwoli pozbyć się zabrudzeń z kanap czy foteli, natomiast ssawka meblowa, dzięki swoim delikatnym włóknom, pozwala pozbyć się nieczystości i kurzu z każdych czyszczonych powierzchni.

Samo załączenie odkurzacza również nie przysparza żadnych trudności. Aby rozpocząć sprzątanie należy przełączyć włącznik znajdujący się na rękojeści i gotowe. Wąż ssący MULTI-FLEX dostępny jest również w 4-częściowym lub 7-częściowym zestawie, w którego skład (oprócz węża) wchodzi rura teleskopowa, szczotka dwufunkcyjna, uchwyt ścienny i/lub elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka z końskiego włosia oraz turboszczotka.

Więcej informacji znajdziesz na: www.variovac-polska.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny