Nowe węże ssące MULTI-FLEX od firmy BVC Polska

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe węże ssące MULTI-FLEX od firmy BVC Polska

Firma BVC Polska oferuje nowy rodzaj węży ssących do odkurzaczy centralnych. Węże MULTI-FLEX wykonane są z oplotu z włókien syntetycznych, co gwarantuje niezwykłą wytrzymałość i odporność na zniszczenia.

aktualizacja: 2020-03-02 07:03:11

Węże MULTI-FLEX dostępne są w czterech długościach - 6 m, 7,5 m, 9 m oraz 12 m. Dodatkowo w zestawie dostępne są trzy rodzaje ssawek, które umożliwią szybkie i dokładne posprzątanie każdej powierzchni. Ssawka szczelinowa umożliwia dotarcie do najmniejszych zakamarków, ssawka do mebli tapicerowanych dzięki filcowemu paskowi pozwoli pozbyć się zabrudzeń z kanap czy foteli, natomiast ssawka meblowa, dzięki swoim delikatnym włóknom, pozwala pozbyć się nieczystości i kurzu z każdych czyszczonych powierzchni.

Samo załączenie odkurzacza również nie przysparza żadnych trudności. Aby rozpocząć sprzątanie należy przełączyć włącznik znajdujący się na rękojeści i gotowe. Wąż ssący MULTI-FLEX dostępny jest również w 4-częściowym lub 7-częściowym zestawie, w którego skład (oprócz węża) wchodzi rura teleskopowa, szczotka dwufunkcyjna, uchwyt ścienny i/lub elastyczna ssawka szczelinowa, szczotka z końskiego włosia oraz turboszczotka.

Więcej informacji znajdziesz na: www.variovac-polska.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje