Jesienno-zimowe wydanie katalogu "Domy Rodzinne" - już w sprzedaży!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-10-12 07:51:17
Jesienno-zimowe wydanie katalogu "Domy Rodzinne" - już w sprzedaży!
Nadeszła jesień, a z nią kolejne wydanie katalogu „Domy Rodzinne" Pracowni Projektowej ARCHIPELAG wraz z ofertą domów jednorodzinnych. Pracownia przedstawia kolekcję 200 projektów, z których znakomita większość to cieszące się niesłabnącym uznaniem inwestorów i profesjonalistów propozycje, a 10 to koncepcje premierowe, które, mamy nadzieję, również uzyskają status wysoko cenionych.

Jesienno-zimowe wydanie katalogu "Domy Rodzinn" - już w sprzedaży!Wszystkie oferowane przez Pracownię projekty spełniają aktualne wymagania dotyczące energooszczędności, wybrane zaś oferowane są w wersjach wysoko energooszczędnych. Przy każdym projekcie widnieją parametry cieplne budynków świadczące o ich energooszczędności (Ep i Ek) oraz suwak, będący formą graficznej prezentacji zapotrzebowania budynku na energię pierwotną (Ep).

 

Symbolem Domów klasy A zostało opatrzonych 20 domów ze specjalnej kolekcji przygotowanej przez ARCHIPELAG, których koncepcje architektoniczne wzbogacono o nowe rozwiązania technologiczne oraz systemowe, polepszające parametry cieplne budynków.

 

Wyróżniającą ikonkę posiadają także projekty, które spełniają warunki pozwalające na uzyskanie preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatą rządową „RODZINA SWOIM" - to domy, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 140 m2. W katalogu nie zabrakło propozycji z autorskiej kolekcji DOMÓW XXI - komfortowych, nowoczesnych i energooszczędnych oraz domów dla odważnych. Wyróżniliśmy też w ramach osobnej prezentacji projekty najchętniej wybierane przez naszych klientów, oraz dostępne wersje projektów z aktualnego wydania.  

 

Kolejną jesienną nowością jest dodawanie przez naszą Pracownię do projektów domów materiałów pomocniczych obejmujących: podstawowe obliczenia konstrukcyjne, zestawienie elementów więźby dachowej, zestawienie materiałów, propozycję inteligentnej instalacji pozwalającej na zarządzanie budynkiem, schemat instalacji pompy ciepła dopasowanej do powierzchni domu, projekt systemu solarnego do podgrzewania wody użytkowej, wentylacji mechanicznej z rekuperacją i ogrzewania kominkowego oraz charakterystykę energetyczną do projektu i koncepcję zagospodarowania działki.DVD dołączane do wydania katalogu "Domy Rodzinne"

 

Pojawiły się także dodatkowe opcje produktów możliwych do zakupienia wraz z projektem: kosztorys, projekt ogrodu, kolorowanka oraz świadectwo charakterystyki energetycznej dla gotowego budynku.

 

ARCHIPELAG przedstawia nie tylko projekty domów, ale także szereg porad i informacji związanych z budowaniem. Do bieżącego wydania dołączamy również płytę DVD-ROM, a na niej prezentacje projektów z opcją "wizualizacji domu marzeń", czyli możliwością indywidualnego doboru kolorystyki elewacji, stolarki okiennej i drzwiowej, dachu i elementów wykończeniowych.

Katalog dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny